• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Nová funkce Prastaré divy vs. Android

    Hraji na mobilu a velice mi chybí možnost podívat se, kdo mi kolik vložil VB na div. Také se nemohou podívat na div jiného hráče a prohazovat mu VB a získávat tak runy a VB. Asi by bylo potřeba,aby se zobrazoval seznam hráčů třeba po 25, aby se dalo hráče vybírat. Po najetí na hráče by se vedle...
  2. Nová funkce Runy z divů na 30lvl

    Taky bych uvítal možnost změnit v Akademii kouzel runy na něco užitečného - třeba VB. Tak se dají změnit úlomky run. Stavim jen některé divy, protože místa mám málo a leží mi tam jen tak bez užitku.
  3. Diskuze Elvarianský karneval

    kolika lidem se povedlo dostat všech 9 artefaktů?
  4. Trénink jednotek

    Také souhlasím, že výcvik jednotek je pomalý a je potřeba hodně vyjednávat, pokud je člověk ve společenství, kde se účastní společného turnaje a veže a taky má pokračovat na mapě světa. Taky bych uvítal, aby se dalo cvičit na všech místech současně.
  5. Diskuze Elvarianský karneval

    Abych řekl pravdu, tak poslední 2 události nestojí za to. Pokud se hráč snaží a nemá možnost stavbu dokončit, tak vůbec nemá cenu se účastnit. Stavba jako taková má cenu v podstatě jen na 10. úrovni, kdy produkuje VB. Jinak celkově je efektivita stavby nízká, přínos lidí, kultury a zboží...
Nahoru