• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Změny v nastavení sady Měsíční knihovna

    přivítala bych set znovu ve věži, budovy mám 7 kapitol staré a vylepšit je za královské rekonstrukce je neúnosné
  2. Svitky

    Dělám věž, turnaj, DSko a rozhodně víc, než je průměr a proto potřebuju suroviny víc, než je průměr. Nabídky mi leží na trhu a krom těch za dřevo a nebo T3 mezi sebou tam jen leží. Jiřino, svitkové mnf. mi jen zabíraly místo, svitky nešly ani výrazně pod cenou, tak nedostatek surovin řeším...
  3. Svitky

    jo a nejtragičtější je, že svitkové manufaktury odpočívají v inventáři (místo nich dělám dřevo) a já mám problém od sousedů nakoupit i ty svitky, když knihovna a nekonečný svitek zrovna nestíhají. A přesně jak říká @Jirinazel , spolek vypomůže, ale připadám si jako vyžírka
  4. Svitky

    @GorGlin ano mám problém udat i prach a nakoupit T2. Spolek mám super, ale sousedi jsou samá spekulativní nevýhodná nabídka, normální obchod aby pohledal a T2 je prostě zakletá.
  5. Svitky

    mám bonusové svitky a prach, to je vážně vražedná kombinace, řeším to T1 dřevem, ale fakt se nadřu...
  6. Studna přání

    Hůře na tom není nikdo, tak jsem to nemyslela. To je prostě vývoj. Fakt je, že jsem si zrovna říkala, že při mé netrpělivosti a zvědavosti (co bude dál) bych bez portálovek být nechtěla (ty studny vadí mnohem méně) a jsem ráda, že je dali do hry před tím, než jsem s hrou začala a tak mám i...
  7. Studna přání

    Začala jsem hrát v době, kdy studny skoro končily. Než se mi povedlo nějakou získat, už nejsou. Pro nás dole docela nefér, když není náhrada. Nebo že by nadělovali víc džinů? Nevypadá to tak.. Spíš mám pocit, že nás chtějí donutit stavět kulturní budovy (ale jo, některé jsou krásné) a proto z...
  8. Květnové soutěžinky

    264
  9. Diskuze Májové slavnosti

    proč mám pocit, že kam vlezu, jde to do háje....
  10. Dubnové soutěžinky

    37
  11. Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Hraju krátce, starší budovy nemám, nejspíš proto mi akademie nenabízí směnu artefaktů z které se někteří radují. Vylepší mi získaný artefakt (ten fialový pták se šipkou) jakéhokoli fénixe nebo jen tu hlavní cenu? Že bych raději pošetřila na ohnivého fénixe, až mi ho akademie nabídne. vlastně...
  12. Diskuze Elvarianský karneval

    Co je DS? Někdo vepředu psal, že si první den vytočil spoustu studánek, tedy denní odměnu je možné vytočit opakovaně? Já u té odměny vidím 1x, tak když mi odměna padne, syslím cukrátka na příští zajímavou odměnu.
  13. Představení Cyzarine

    Ahoj všem
  14. Diskuze Elvarianský karneval

    Ty vlajky dnes nasbírané mi do zítra zmizí a pojedu nanovo nebo budu pokračovat ve sbírání zítra? Dnes už se mi nepovede splnit další úkol.... ani studna nepadla
Nahoru