• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Výroba artefaktu fenixe v AK po ukončení DS

    Nevíte někdo, jak dlouho bude možnost receptu v AK na změnu popelavého fenixe za původního? V předchozích eventech to bývalo tak týden po ukončeném DS, ale nyní není žádné info. Poslední 3 dny DS se mi recept neobjevil a po ukončení DS taky nic. Mám dva artefakty popeláka a chtěl jsem je...
  2. Plánky na co použít?

    Mám dilema na co použít plánky. Šetřil jsem je, že si za ně vylepším kouzelnou obytku, kterou mám ve skladě z kapitoly orků, ale začal jsem přemýšlet, jestli je nepředělat na KR. Jsem na konci kapitoly konstrukti a chystám se na elvenary. Plánků mám šest, takže bych kouzelnou obytku dostal do...
  3. Černý pátek

    Pokud hraji ve dvou světech A a W. Dostanu budovu Nočního jednorožce do obou světů? Ve světe W ho již mám, ale v A se mi zatím neobjevil, i když jsem dostal oznámení, že ho obdržím.
  4. Zavedeno Výběr osadnických budov v mobilní verzi.

    Můj návrh spočívá v úpravě mobilní verze, aby se při výběru osadnických budov zohledňovala kapitola, ve které se hráč nachází. Nyní jsem v elementálech a pokud chci vybrat portál nebo jinou osadnickou budovu, kterou chci postavit, tak musím projíždět několik obrazovek než se k nim dostanu.
  5. Změna vlastností stromečkových budov

    Vzhledem ke změnám turnaje je výrazně nižší efektivní využitelnost stromečkových budov - Osvícená střelnice a Velký magický násobitel. Změna je dána tím, že na bojiště mohou jít všechny typy jednotek bez rozdílu typu turnaje. Můj návrh spočívá v tom, aby se změnili jejich vlastnosti a to...
Nahoru