• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Rychle, než příjde moderátor!

    7
  2. Rychle, než příjde moderátor!

    4
  3. Rychle, než příjde moderátor!

    4
  4. Elfové versus lidé

    -35
  5. Rychle, než příjde moderátor!

    6
  6. Teleportace divů

    Souhlasím. To by bylo fajn. Přeci jenom divy jsou velká investice.
  7. Společenství

    @ArtsyMig Ahojky, také mohu nabídnout místo, pokud máš nějaké otázky napiš. Hrajeme jako Partička z Arendyllu
  8. Diskuze Podzimní zvířetník

    @athlo děkuji za odpověď, samozřejmě vím se tam idavis úkoly má, ale jako obrázek. Nedá se tedy bez výše zmíněného odkazu na převod běžně zkopírovat.
  9. Diskuze Podzimní zvířetník

    @voyager-1 děkuji za odpověď, vyzkouším.
  10. Diskuze Podzimní zvířetník

    @voyagerz-1 moc děkuji za úkoly :):):). Můžu se zeptat, jak bych se k tomuto zpracování dostala třeba i při dalším eventu?
  11. Diskuze Podzimní zvířetník

    @GorGlin do zprávy bych to chtěla vložit jako text, abys nemusel odcházet ze hry, je to hlavně pro hráče na mobilu. Koukneš do zprávy, zdadáš si podle toho výrobu a nemusíš někam přeskakovat.
  12. Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahojky, jdou někde zkopírovat úkoly v CZ/SK, tak abych je mohla vložit do zprávy pro společenství? Díky
  13. Quattro

    Ahoj, pokud máš zájem o společenství, rádi vás všechny tři vezmeme k sobě. Jsme super parta. Jsem ve společenství Partička z Arendyllu, hrajeme na Winyandoru. Pokud máš zájem nebo dotazy napiš. Díky Melindra.
  14. Předáno Budovy ve shromaždišti

    Souhlasím výše a ještě by se mi líbilo aby byla možnost mít buď všechny budovy v jednom jako teď a nebo složky podle Kapitol. Taky by bylo fajn kdyby se budovy řadily vždy od nejnovější a ne že nějakou novou budovu druhý den najdu v půlce mezi budovami z minulého eventu.
  15. Diskuze Elvarianské hry

    Změnitelná produkce je zajímavá funkce ale z jiných eventovych budov máme okolo tří odměn a tady jenom jednu...
  16. Partička z Arendyllu

    Ahojky, hledáme nové hráče, máme tri volná místa. Pokud ma někdo zájem, rádi tě privitame. Melindra
  17. Zadání 1. úkol

    Horské sídlo, je moc pěkné graficky a taky jsem rada za to ze mi zvyšuje výrobu u bonusovek coz vyuziju pak dale v celé hře. Ale i ostatni divy co mam jsou super.
  18. Zadání 2. úkol

    Věž věčnosti
  19. Hledám spolek

    Škoda hrajeme v druhém světě. Přeji ať najdes ten správný spolek. Krásný večer.
  20. Hledám spolek

    Ahoj, v jakém světě hraješ?
Nahoru