• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Zharthuru

    Discord

    Dobrý večer . Jak už jsem možná někde prozradil tak hraji i League of Legends . Discord je tam často využívaným prostředkem pro komunikaci . Doporučil bych aby vybrané části tohoto fóra byly vydány knižně . Elvenar je v českých zemích dost dlouho .
  2. Zharthuru

    Co mi to připomíná?

    Jarní úsvit
  3. Zharthuru

    Rychle, než příjde moderátor!

    23
  4. Zharthuru

    Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

    Zkušenost prostředního hráče říká základní suroviny se vždy vyplatí . U mne to jsou prkna , na obchod si nemůžu stěžovat .
  5. Zharthuru

    RPG prvek .

    Moje zkušenost z letitého hraní říká že čím je hra zábavnější , tím je lepší . Ano nápadů je hodně , jsem rád že někoho pobavil . To je to co v této hře hledám , kromě zlepšení některých svých kognitivních schopností .
  6. Zharthuru

    Nová budovatelská hra

    Na mobilu nehraji , mám rád hezké rozlišení .
  7. Zharthuru

    RPG prvek .

    Rád bych měl na mapě města možnost malé osoby , která by se pohybovala prostřednictvím kurzoru . Mohla by sbírat třeba houby v lese , stavět sněhuláka v zimě , utíkat před medvědicí chránící své medvídě .
  8. Zharthuru

    Co posloucháte za hudbu?

    Gorglin ano Dva kroky od pekla jsou super . Teď mi přijde k chuti třeha Hypnotica .
  9. Zharthuru

    Město

    Rád bych se zeptal na okolí města nějakého odborníka na grafiku . Dalo by se zvětšit ?
  10. Zharthuru

    Pokec u Forsetiho

    Lesní elfové momentálně s nimi končím a jdu do draků a čarodějů.
  11. Zharthuru

    Diskuze Vánoční přání

    Už nic slibovat nebudu , ale pokusím se . Dopředu se omlouvám za temné verše , budou zřejmě pro mé mrtvé kolegy . Pár jich mám .
  12. Zharthuru

    Porovnání jednotek a jejich využití při bojích

    Co se týče jednotek tak se chystám na výstavbu Kláštera kvůli životům . V určitých střetech se mi velmi vyplatilo mít na vysoké úrovní Jehly , lehcí střelci neskutečně válí . Stará láska k elfím lučištníkům nezklamala .
  13. Zharthuru

    Diskuze Změny v nastavení sady Měsíční knihovna

    Nazdárek . Knihovny mám dvě a nějaké to příslušenství . Změny mne nechávají klidným , obchod funguje a suroviny se hodí vždy .
  14. Zharthuru

    Diskuze Kouzlo zimy

    Osobně se těším na čistě kulturní budovy .
  15. Zharthuru

    Co posloucháte za hudbu?

    Tak ke Two steps from hell mi přibyl Jo Blankenburg . Zejména skladba Gryphonheart . Vánoční koledy všeho druhu a vzpomínky na mrtvé kolegy .
  16. Zharthuru

    Diskuze Turnaje

    Přesně tak . Asi je budu syslit do foroty jako teleporty z věžě . Momentálně nemám budovu do které bych je chtěl investovat . Vývoj běží dál , třeba se dočkám toho že budou použitelné i na starší , dnes už pro mne příliš slabé kulturní budovy .
  17. Zharthuru

    Diskuze Turnaje

    Tak to se těším na prachový turnaj , jestli půjde všechno podle plánu tak si sólo došáhnu na Královskou rekonstrukci :D:magicdust:
  18. Zharthuru

    Diskuze Turnaje

    A taky vám přijde že turnaje mají rozdílnou obtížnost ?
  19. Zharthuru

    Diskuze Turnaje

    Rád bych se zeptal jestli ještě platí , že královská rekonstrukce je po 6300 bodech v truhličce .
  20. Zharthuru

    Příběh

    Rád bych se zeptal , jestli se neuvažuje o nějakém profesionálním spisovateli , který by trochu okořenil život prvky RP .
Nahoru