• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Tiha

    provázané budovy

    Nevíte někdo ? Mám provázanou budovu panství poutníka a chybí mi do kompletního setu jedna budova. Dá se někde, někdy ,ještě sehnat ?
  2. Tiha

    Soutěž Tiha

    Zastav se ! Ano, tady to je, tady to přece známe ! To je ta stráň, kde jsme si jako děti lidí a Elfů hrály.... To cvičiště tu tehdy ještě nebylo, ale dostatečně nás cvičily partičky Orků s neodolatelnou chutí se kdykoli a kdekoli poprat ! Pamatuješ ? :) A tady to taky bylo, kde jsem se do tebe...
  3. Tiha

    Soutěž Tiha

    Pro stovky hodin promarněných Pro důlky v židlích vysezených přeji všem dost času Pro pozvání do snového kraje Pro děcko i dědu co si hraje přeji vnímat tu krásu Pro staré i nové kamarády Pro plný kotel elvenády...
  4. Tiha

    Soutěž Tiha

    „Zdravím. Kudy vede cesta ke věži věčnosti ?“ Zeptal jsem se v místní čajovně domorodce s uhrančivě temnýma očima. „Dej se podél živého plotu v Květinové ulici. Neuraž se, ale nevypadá to, že jsi se dlouho zdržoval na cvičišti a tak nepospíchej, nepředbíhej a tam, kde budeš míjet vinnou farmu...
  5. Tiha

    Soutěž Tiha

  6. Tiha

    LeGend

    k
  7. Tiha

    Soutěž Tiha

    Nebyla to nikterak velká vesnice, nicméně pár baráčků tu bylo, pár dílniček, kovárna, pila i místo pro jednu hospůdku se našlo. Však si to umíš představit. Žilo si to tu svým životem, spíše poklidným, občas hektickým :-) Ale teď o prázdninách....! Vesnička je poloprázdná, v dílnách se pracuje...
Nahoru