• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Showstall

    Manufaktura na svitky

    Upnul jsem manufakturu na svitky lvl32, ale budova není vidět. Na obr.1 - je vidět, že probíhá vylepšování obr.2 - umístění, ale nakonec není vidět obr.3 - posunutí mimo cestu, stále tam někde je :) . Při správné poloze není vidět nic, ale nejde tam také nic jiného přesunout.
  2. Showstall

    mrzutý ork bojovník

    V konstruktech jsem vyzkoumal technologii (mrzutý ork bojovník) a nyní se mi neobjevuje obrázek v přehledu vojáků. Po rozkliknutí také není náhledová fotka, jen tři hvězdy. Stejně tak je to i v bojích.
  3. Showstall

    Warlords

    Ahoj všem, hledáme do spolku lidi, kteří chtějí hrát o 10 truhel v turnaji. Každý turnaj chceme maximum, proto nyní hledáme náhradu za členy, kteří neplnili. Hrajeme ve světě CZ2 - Winyandor, věž není naší prioritou, stejně tak dobrodružství. Pokud uhraješ 1600 bodů, jsi u nás vítán, na...
  4. Showstall

    inventář, rozšíření

    Dalo by se v inventáři udělat samostané okno na artefakty z eventů? Začíná jich být moc, když je nestavíme.
  5. Showstall

    Divy po aktualizaci

    Aktualizace divů, kdy na ně lze jednoduše klikat a nemuset pořád prohledávat města je super. Měl bych ještě návrh: Rád přidávám divy ostatním a tak by se mi hodila ikonka divu do seznamu otevřeném z pohledu pořadí hráčů okolo mého pořadí.
Nahoru