• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Ztráta VB při použití bonusu.

    Když mám plný ukazatel VB a chci vložit VB do divů ve skupině, tak nejprve musím vložit bonusová VB - a přitom se mi 1 VB ztratí z ukazatele a čas se přehodí na 59:59 a začne běžet. Stalo se, když jsem měl rozšířený sklad na VB na 20, měl jsem je plné a po vložení bonusových VB najednou jen 19...
  2. Interní chyba při nedostatku osvíceného zboží nebo many

    Verze hry: jakákoliv současná (v 1.137.2 např.) Prohlížeč a jeho verze: libovolný - vyzkoušeno Edge, Chrome, Seznam - v posledních i předchozích verzích Verze Flash Playeru: Operační systém: windows 10 Rozlišení obrazovky: libovolné Herní svět: winandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: _/5...
  3. Posun doby začátku turnaje

    K turnaji [Shrnutí] – Posunout začátek turnaje na časnější dobu, ne až úplně večer [Podrobnosti] - Posunout začátek turnaje někdy na odpoledne a nenechávat ho až na večer. Ideálně již kolem čtvrté nebo ještě o něco dřív. Obdobně zkrátit konec turnaje tak, aby nekončil až v 22 hodin, ale už někdy...
  4. Rychlejší průzkum provincií

    Existuje nějaká možnost, jak zrychlit průzkum provincií? Visím před bednou ve výzkumu a když budu čekat až se mi vše vyzkoumá na mapě, je to ještě měsíc. Můžu použít urychlovače na průzkum, to vím. Ale ptám se, jestli není nějaký třeba div, který by zkrátil dobu průzkumu.
Nahoru