• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Ztráta VB při použití bonusu.

    Tak doplnění - vynulování času proběhne i když není sklad rozšířený - prostě vždy, když součet vkládaných bonusových VB a VB ve skladu přesáhne hranici skladu. Velmi nepříjemné, když tam zbývá na další VB 3 minuty.
  2. Ztráta VB při použití bonusu.

    Doplnění: Pokud mám kouzlem rozšířený sklad na VB na 20 a počet VB ve skladu nižší než 20, tak při použití bonusových VB na vložení dojde pouze k vynulování času bez ztráty VB. Ozkoušeno na 19VB - čas začne běžet opět od 59:59.
  3. Ztráta VB při použití bonusu.

    Když mám plný ukazatel VB a chci vložit VB do divů ve skupině, tak nejprve musím vložit bonusová VB - a přitom se mi 1 VB ztratí z ukazatele a čas se přehodí na 59:59 a začne běžet. Stalo se, když jsem měl rozšířený sklad na VB na 20, měl jsem je plné a po vložení bonusových VB najednou jen 19...
  4. Interní chyba při nedostatku osvíceného zboží nebo many

    Chyba pokračuje i v další kapitole, tentokrát při zadávání výroby do líhní.
  5. Diskuze Verze 1.143

    Změna v uváděných jednotkách surovin ve skladu je hodně špatná. Najednou nevím, kolik čeho mám a kolik ještě potřebuji. U T4 a výše zboží, když je spotřeba třeba 300 K, tak je rozdíl, jestli mám dokoupit 1500 nebo 100, ještě horší je situace, kdy nevím, jestli potřebuji dvakrát obchodovat s...
  6. Interní chyba při nedostatku osvíceného zboží nebo many

    Verze hry: jakákoliv současná (v 1.137.2 např.) Prohlížeč a jeho verze: libovolný - vyzkoušeno Edge, Chrome, Seznam - v posledních i předchozích verzích Verze Flash Playeru: Operační systém: windows 10 Rozlišení obrazovky: libovolné Herní svět: winandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: _/5...
  7. Posun doby začátku turnaje

    K turnaji [Shrnutí] – Posunout začátek turnaje na časnější dobu, ne až úplně večer [Podrobnosti] - Posunout začátek turnaje někdy na odpoledne a nenechávat ho až na večer. Ideálně již kolem čtvrté nebo ještě o něco dřív. Obdobně zkrátit konec turnaje tak, aby nekončil až v 22 hodin, ale už někdy...
  8. Diskuze Elvarianské hry

    @Jirinazel a jak získáváš relikvie když nejede turnaj? Já jich mám dost - několik tisíc od každého, ale abych je vyráběl v akademii to se mi fakt nechce a turnaj bude zase až v úterý ........
  9. Diskuze Elvarianské hry

    @Lovec Krys - jo, semínka na políčko jsou lepší, máš pravdu.
  10. Diskuze Elvarianské hry

    @Lovec Krys No, vzhledem k tomu, že každý kdo potřebuje produkci unuria, má zajištěnou produkci semen festivalovými obchodníky (mimochodem s lepší výtěžností na políčko než je tato budova), tak opravdu nevím, pro koho. Teleportace EVO budov je fajn, ovšem v nižších kapitolách nemá moc smysl (jen...
  11. Diskuze Elvarianské hry

    @Lovec Krys - myslím, že vzhledem k tomu co budova dává, ji nemá smysl stavět. Pokud ji srovnám s jinými budovami - třeba jen se sovou, tak její přínos je skoro poloviční (no, o něco víc, ale ne o moc). Jediná výhoda této budovy jsou přepínatelné odměny, ale kvůli tomu si zaplácávat místo...
  12. Diskuze Vzestup kultu fénixe

    Mě spíš vadí nepřesné uvádění úkolů. Typicky: vyrob čerstvé zásoby ..... 200k. Jenže ve skutečnosti to není vyrob, ale vyrobené uskladni. Protože když vyrobím 800k, ale do skladu se mi vejde jen 50, tak mi to přičte jen těch 50 a smůla. Bohužel takových nepřesností je tam strašně moc.
  13. Diskuze Kouzlo zimy

    @FLYGHT taky můžeš počkat na další věž - začne v neděli a event trvá ještě 10 dnů. Pak ty úkoly ještě doženeš.
  14. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    No, nevadilo by mi mít dva ohniváky.
  15. Diskuze Verze 1.118

    V popisu pyramidy očištění sice skutečně přibyl slibovaný text, ale celý popis je jen v AJ a nikoliv v češtině.
  16. Diskuze Dobrodružství společenství

    Jo, zbytky. Ty náramky se dají řešit urychlovačema, ale zbytky ne - dia na míchání bych fakt nedal.
  17. Diskuze Dobrodružství společenství

    @prchlík díky.
  18. Diskuze Dobrodružství společenství

    @maminka upirka tentokrát ne. Je příliš mnoho neznámých a hlavně nedá se hrát na vítězství pořád. @ElfNostradamus v žádném společenství nejsou hráči jen v 17té kapitole. Jinak letos jsme byli v DS dvakrát první a jednou druzí a nikdo nemá specializované město na DS - jen běžné město, kde se něco...
  19. Diskuze Turnaje

    @GorGlin Tak takhle to fakt nevidím. Zatím jsme ve společenství vždy udělali alespoň 13 truhel a to i když někteří hrají právě jen dva dny - naopak se nám teď stává, že začínají až v pátek a ještě jsou schopni cca 1200 bodů uhrát. A když vypadnou dva (stalo se), tak to taky není poznat - jestli...
Nahoru