• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. přehled vybojovaných provincií

    Od posledního rozšíření města jsem vykoupila tři provincie. Ani jednou se mi nezobrazil odpočet - "do dalšího rozšíření ti ještě zbývá xx provincií". Je to chyba u mě a vyřízené provincie prostě ztrácím, nebo se to teď dozvím jinde?
  2. Pokladnice vědění

    Někam mi zmizela jedna pokladnice vědění. Mohla jsem si ji prodat omylem, ale je dost velká na to, abych si toho večer nevšimla, tak než ji budu stavět znovu, raději se ptám. Děkuji.
  3. Královská rekonstrukce

    Stala se mi taková divná věc: z mého skladu zmizely královské rekonstrukce. Moc jich nebylo, ale nějaká přece. Tak jsem zkusmo vylepšila dvě budovy o jednom políčku a šlo to - tedy tam někde jsou. Je to chyba v mém náhledu, nebo jsou někam přeložené? Možná mi něco ušlo, ale nemohu je najít. Děkuji.
  4. Soutěž Jirinazel

    Jeden napíše přání Ježíškovi, druhému Santa zrovna chystá dar, mně nosí radost malé čilé sovy z kouzelné země jménem Elvenar. Mrazivé svítání má blízko do soumraku, prochladlý den se pod peřinku skryl, dívám se z okna ven, nevěřím svému zraku, že dole u chodníku vykvet´ eldrasil. Až zítra uloží...
  5. Tabulka na množství zboží

    Máme-li v zásobách více než mega zboží, např. 1.111K, ukáže se v horní tabulce správně 1,11M, ale máme-li např. 1.088K, ukáže se chybně 1,80M.
  6. Divy

    Zbourala jsem Enarovo vyslanectví a postavila Soumračné věže. Dostala jsem nazpátek tři úlomky run, což je mi nějak málo, a hlavně se mi následně poblbly všechny divy graficky (v seznamu, ne na obrazovce). Zkusím vypnout a zapnout, třeba si s tím program poradí sám, jinak hlásím jako chybu. Děkuji.
  7. Soutěž Jirinazel

    Veselé Vánoce a srdce plná darů, všem milým lidičkám a elfům v Elvenaru. Mír v duši, zdraví, štěstí, něžná slova, Vám přeje stará "Moudrá sněžná sova". :)
  8. Medvědi

    Ahoj, nevíte někdo, jak je to se základem pro medvědy v ŘV? Je to stejné jako s fénixy? Rozemlela jsem jednoho loňského fénixe a v ŘV naskočil okamžitě. Rozemlela jsem ledního medvěda a nic. Tak teď nevím, jestli jsem se neunáhlila.
  9. Opraveno Přihlášení z počítače

    Asi jsem na špatné adrese, ale nemám na Vás jiné spojení. Od to doby, co mi přišel newsletter, nemohu se přihlásit ke hře. Dá se s tím něco dělat, nebo je mi souzeno celý event čumět na točící se kolečko? Děkuji.
  10. Kde začíná nová kapitola?

    Ahoj, může mi někdo poradit s tímto problémem? Právě jsem překročila dělící čáru mezi osmou a devátou kapitolu a otevřela bednu. Chtěla jsem si vylepšit jednu budovu z osmičky na devítku, ale žádá to ode mě výzkum, jako že jsem stále v osmičce. Výzkum čeho? A kdy budu konečně v devítce? Záleží...
  11. Magické šachy

    Mám dotaz, trochu od věci, ale třeba by mi někdo chtěl laskavě odpovědět. Mám starou šachovnici a nechci se jí vzdát (je to moje soukromá úchylka). Myslela jsem, že šachy už z výroby zmizely nadobro, ale nyní jsem se na začátku této diskuse dočetla, že se přestanou v nabídce objevovat jakmile...
Nahoru