• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Úsvit fénixe

    Fénixe jsem vytáhla na 10. st. a ještě mám jeden zárodek navíc a jeden artefakt ze stříbrné ligy. Tak tohle se mi dosud nestalo, poslední dobou mívám co dělat, abych dojela na 9. st. Padala esence, několikrát i 500 a o tom to je. :)
  2. Fénixové

    Vždycky se mi líbil Bouřňák, Fénix soumraku je první, který se mu vyrovná. Dávám mu hlas.
  3. přehled vybojovaných provincií

    @12alfa Útok nebo nějaká forma terapie? Nejsem v utajení, konverzuju ráda se všemi, kdo to umí a vůbec jsou fajn, pokud tě moje příspěvky nebaví, nastav si ignorovat. Někdy se "vofrňuju", ale snad ne po lidech. Mám všeho dost, i do toho místa se docela vejdu, jenom mi přijde nesmyslné, že...
  4. přehled vybojovaných provincií

    Všem děkuji. Tak jestli do dobře chápu, nastala změna. Už nezáleží na tom, kolik provincií dokážu uhrát, ono mi to stejně nedá víc než jednu za každou kapitolu. Tak proč se vlastně s těmi provinciemi namáhám, když z toho nemůžu nic vyzískat? A přitom mám kolem sebe spoustu volného placu, kupovat...
  5. přehled vybojovaných provincií

    Od posledního rozšíření města jsem vykoupila tři provincie. Ani jednou se mi nezobrazil odpočet - "do dalšího rozšíření ti ještě zbývá xx provincií". Je to chyba u mě a vyřízené provincie prostě ztrácím, nebo se to teď dozvím jinde?
  6. Diskuze O nejlepší velikonoční zvyklost

    Já mám jiný problém: hrubý nákres na obrázek by byl - překreslit ho je snadné, ofotit rovněž, přenést z foťáku do notebooku - no pokud si neporadím, tak to jistí Škoda, ale dostat ho ze své schránky do toho políčka v Elvenaru, to je prakticky neřešitelné, takže se netěšte. A teď dokonce koukám...
  7. Diskuze O nejlepší budovu Pohřbeného města

    @Forseti Děkuji za odpověď. Přesně to jsem potřebovala vědět. Tak to bude zítra jednání na poště :mad:.
  8. Diskuze O nejlepší budovu Pohřbeného města

    Tohle sem určitě nepatří, ale chci se Vás zeptat: není tu mezi Vámi nějaký čekatel na věcné odměny od INNO za vánoční přání? A přišlo Vám něco? Tedy, mě nejde ani tak o ten hrneček, to mě fakt netrápí, ale mám tady nějakou zblblou poštu a ten hrneček by mohl být jednou z pohřešovaných zásilek...
  9. Diskuze Úsvit fénixe

    Fénix už stojí, zatím na čtyřce, nakonec to bude orlosup havranovitý, určitě ho zařadím mezi budovy, které nevyhazuji. Pokud jde o jeho efekt, u mě jsou všichni ptáci podvyživení a tenhle když nedostane najíst tak toho moc nenadělá a když dostane, tak taky ne. Možná se mi vyplatí pro tu trochu...
  10. Diskuze Úsvit fénixe

    @GorGlin: No, protože pod slovem havran by asi většina lidí chápala toho nového. Ono se to tak nějak vizuálně nabízí - ty modročerné barvy, ostré tahy - i když hlavu má spíš jako kavka.
  11. Diskuze Úsvit fénixe

    Taky je mi líto té dočasné, neboť je krásná a chtěla bych ji mít natrvalo a ve větším počtu. Fénix se mi mimořádně líbí - tedy, nejdřív jsem si myslela, že mu nosí lidské oběti a to mě trochu popudilo, ale když ty lazary léčí, to se bez něj neobejdu. @GorGlin: Asi přestaneš používat označení...
  12. Diskuze Pohřbené město

    Tedy event výtvarně moc pěkný, oslíci k sežrání, akorát že záhy pomine a z egyptské krásy nezůstane takřka nic. Mlhu mám ráda, snad se v ní i docela orientuji, ale ty nálezy! První úkolová řada hotová, oslíci povětšinou rozdaní, liga zatím stříbrná a ze všech odměn pouhé tři budovy. Přece...
  13. Diskuze Pohřbené město

    Tak nevím, jestli je to pro mě neřešitelné, asi ano. Tenhle druh eventu se mi vždycky líbil, ale za tisíc oslů mi nepadlo vůbec nic, o co bych mohla stát. Pochybuji, že tam dali vůbec něco kromě lopatek a tak hru balím. Asi mě Elvenar přestává bavit.
  14. Diskuze O nejlepší vědomosti

    Takže smolka, ta poslední otázka opravdu nedopadla dobře, vlastně jsem měla všechno, ale tady jsem přehlédla kde, a nebyl problém to napsat, kdybych měla v osm večer dost času. Trochu mě to mrzí, na druhé straně, když vidím tu radost o patro výš .... :)? Tak třeba příště. Gratuluju.
  15. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Líbí, líbí, líbí. Miluju oslíky a těším se na ně. :)
  16. Diskuze O nejlepší vědomosti

    Taky jsem si s tím dala práci ale s kvalitou odpovědí si nejsem jistá a pokud bude záležet jenom na té poslední, tak nemám moc naději. Na číhandu nebyl čas, v osm se mi kousl notebook, pak zase Elvenar nemohl úkol splnit, odpovědi jsem namastila rychle, ale po půl deváté už asi bylo pozdě...
  17. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    Společenství - komunikace nákup VB nebo přidej stavitele řemeslná výroba je neaktivní diamant amuni měď - trpaslíci spektrální kámen Hodnocení: 5b (často chybí, kde lze najít)
  18. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Strategické body v dobrodružství společenství - bod, ze kterého lze zvolit nejlepší trasu 2. Prastará vědomost - požehnání. Řemeslná výroba, rozvinutelné budovy v eventech, dočasné budovy. 3. Plánky - odměna v turnajích - používá se k vylepšení kouzelných obytných budov a dílen, k řemeslné...
  19. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Úlomky kouzel - získatelné ve Věži, v Měsíční knihovně, jsou zapotřebí v akademii 2. Opar vidění - akademie 3. Zesilovač, urychlení akce - v akademii, ve věži 4. Runový úlomek - takřka kdekoli - prastaré divy, akademie, turnaje, eventy Hodnocení: 4b
  20. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Vědomostní bod 2. Snížený rozpad semínek 3. Zvýšený rozsah výcviku 4. Královská rekonstrukce Hodnocení: 4b
Nahoru