• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Discord

    Zadat email pro ověření, přistupovat z telefonu a dát tak telefonní číslo a případně spoustu dalších údajů, které to bude chtít, jako přístup k souborům, kontaktům apod. Asi si opravdu nejsi vědom toho, co všechno se takto dá sebrat a zneužít. Děkuji, ne.
  2. Discord

    Nejsem telefonní maniak s očima neustále přilepenýma na mobil, takže ho nikdy na mobilu nepoužiju. Na PC, kde bych se někdy podíval, to po mně při pokusu o přístup vyžaduje spoustu údajů, registrací, potvrzení a já prostě nemám zájem, aby nějaká platforma tohoto typu prodávala o mně údaje bůhví...
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak jen dávat pozor - jinak krásná stromečková budova, VB a urychlovač - určitě si je z čeho vybrat (ani bych nevěděl co dřív :-).
  4. Interní chyba při nedostatku osvíceného zboží nebo many

    A chyba stále trvá - povrzuji.
  5. Diskuze Síň slávy světa Winyandor

    Tak pokořena hranice 5M v individuálním žebříčku a hranice 500 000 bodů v turnaji. Jen síň slávy se neaktualizuje :-).
  6. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Letní event končí za dva dny a DS nebude, tak bych čekal, že zvířetník nasadí již příští týden. A kapitolu tak týden po začátku zvířetníku, takže první týden v září.
  7. Diskuze Šťastná ploutvička

    @Lovec Krys úkol vyřeš všechny střety v provincii už jsem viděl, ale vypadá jinak. Metodou pokus-omyl - je to to, co dřív bývalo "vyřeš střety na mapě". Nevím, jestli se změnil jen překlad, nebo i popis v originále.
  8. Diskuze Šťastná ploutvička

    Víte někdo, co znamená věta "Vyřeš provincii"? Je to vyzkoumej, nebo dokonči střety v provincii, nebo udělej střety na mapě?
  9. Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Bezkonkurenčně gobliní obchod s dárky.
  10. Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Nejen perník, ale i skluzavky a stromy - samozřejmě s cukrem :-).
  11. Diskuze Podzimní zvířetník

    Tak dva nemám, ale hnědáka už ano a uvažuju co dál, protože nevím, jestli jít do dalšího (obvlášť panda mě nenadchla), nebo si jen tak šolíchat klíče a vytahat zajímavé budovy.
  12. Diskuze Podzimní zvířetník

    A dnes je hlavní cena 14hodinový urychlovač, tak to zkus.
  13. Diskuze Podzimní zvířetník

    Ale po 5 dnech už mají někteří medvědy na 5-6 levelu, do konce ještě 19 dní. Není asi normální mít rozvíjející se budovu na 10tém levlu před půlkou hrací doby. A už vůbec ne 2 nebo víc budov. Normální je si jednu budovu vybrat a stihnout ji naplno rozvinout za celý event. Tak prostě místo...
  14. Diskuze Podzimní zvířetník

    Taky jsem silně v rozpacích, po kterých budovách jít. Nemá někdo nějaké doporučení? Jdu hlavně po kultuře případně po lidech, zatím se mi zdá, že by to mohlo být pole zlata. Ale nejraději bych co největší budovu, za co nejvíc, aby to dávalo smysl na sousedskou výpomoc.
  15. Zadání O nejlepší budovu Letní mořské panny

    Zátiší mořských panen s hotelem vhodné k rekreaci přímo pod vysokou zvonicí. No a žraločí párty na druhém konci....
  16. Zadání O nejlepší budovu Letního slunovratu

    Velká aukce je hezká budova i přínos. Shromáždění stád také není k zahození.....
  17. Diskuze Letní slunovrat

    Došlo to asi všem, jenže pokud vím, tak někde to spadlo do "hromadných" - třeba seznam, pokud nejsou hromadné vypnuté, někde do spamu a dokonce se kolegovi stalo, že mu to okamžitě skončilo v koši jako automatický výmaz spamu. Takže hledat......
  18. tržiště

    No, to u těch s poplatkem by mě právě zajímalo. Občas v nabídce narazím na někoho, kdo je třeba až v okruhu +5 a víc a přitom většina tam nejsou nikdy. Jasně že to můžou být "mrtvé" duše, ale tolik to se mi nezdá.
  19. tržiště

    Kdo všechno se mi objeví s nabídkami na tržišti? Jak jsem si všiml, nejsou to jen společenství a sousedi, protože tam jsou nabídky, kde se platí poplatek. Ale řekl bych, že to nejsou všichni hráči - to by bylo dost smutné. Má smysl kvůli obchodování na tržišti zkoušet měnit společenství??
  20. Soutěž Hufv

Nahoru