• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Turnaje

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, včera po začátku turnaje k nám do společenství přibyl nový člen. Připojil se k turnaji, hraje za nás, ale jeho body se ostatním nepřičítavají. Je to chyba, nebo je to tím, že nastoupil až po začátku turnaje? Díky za radu.
  2. Zadání 5.úkol

    Řešení úlohy 1: Je nutné vložit ještě 2023 VB Řešení úlohy 2: Získám 5508 jednotek ----------------------------- 1
  3. Zadání 4.úkol

    Řešení úlohy 1: 4440 úlomků Řešení úlohy 2: minimálně 9 budov ----------------------------- 2
  4. Zadání 3.úkol

    Řešení úlohy 1: o 20 políček (8*7-6*6) Řešení úlohy 2: 2200 bodů ----------------------------- 2
  5. Zadání 2. úkol

    Řešení úlohy 1: Bude zapotřebí 30 požehnání Královské rekonstrukce. Řešení úlohy 2: Minimální počet turnajů je 15. ----------------------------- 1
  6. Zadání 1. úkol

    Řešeni úlohy 1: Zbylé ulice poskytují 24130 kultury Řešení úlohy 2: S dostupnými zdroji je možné vylepšit cesty 17ks Tradičních ulic, kulturní přínos je 374, tj. 17*(117-95) Doktorus ----------------------------- 2
  7. Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahoj, píšu tady na fóru úplně poprvé. Možná budu v menšině, ale jsem spokojen - plán splněn na 100 %. Hodně totiž záleží na tom, s jakým očekáváním se do eventu jde. Můj cíl byl 10. úroveň pandy - splněno. Utratil jsem ca. 800 hodin časovačů a dnes jsem za to získal ca. 2200 hodin časovačů...
Nahoru