• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. jirinas

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Neví někdo kdy by mohlo být DS na živých světech? Děkuji
  2. jirinas

    Dobrodružství společenství

    Chtěla bych se zeptat, je nějaký přibližný termín začátku dobrodružství v živých světech nebo na betě? Děkuji
  3. jirinas

    unurium

    moc děkuju,jsem teď u obchodníkú a tam zatím Boblinova služba dává jen semena
  4. jirinas

    unurium

    Měla bych prosbu, o unuriu je toho tady hodně,ale dá se získat i jinde než z tržiště? Díky za odpověď Jirinas
  5. jirinas

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    a je možnost je někde vidět? Odstraněna citace. Embla
  6. jirinas

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jen bych se chtěla zeptat mapy na DS zůstávají stejné nebo tam jsou nějaké změny? Nikde jsem nic nenašla a rádi by jsme se tak trochu připravili. Díky za odpověď
  7. jirinas

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    taky moc díky za rady,nedávno jsem je začala a smiřuju se s ročním výzkumem,ale ta hra mě prostě baví
  8. jirinas

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    No bylo by fajn vědět jakej mám strop a jak se podle toho zařídit,zatím se mi nic nezavřelo,jedeme kolečka a nebo po domluvě,ale u pár hráčů v cechu jsem to už zaznamenala,tak jsme udělali výměnu,nebo jen tak někomu věnoval VB a divy se mu otevřely.
  9. jirinas

    Lednové soutěžinky

    28
  10. jirinas

    Teleportace divů

    Jsem taky pro to,aby to šlo,divy jako takový se mi líbí a tak trochu na nich ujíždím,stavím je všechny a je fakt,že občas by se hodilo dát některý odpočinout
  11. jirinas

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Kvietko Jirinazel Helinille
  12. jirinas

    Darování libovolné věci z inventáře členům společenství.

    No poctivě jsem si přečetla všechny příspěvky a je fakt,že je spousta pro i proti. Jako nápad bezva,taky mám inventář plnej. Ale jak vás hodné píše v něčem těžko realizovatelný a někteří hráči by ztratili motivaci. Asi bych to " odkladiště " omezila na kulturní budovy ( určitě ne rozvíjející se...
  13. jirinas

    Diskuze Věž věčnosti

    jo tohle myslím žádnej popisek,proto se ptám a na PC to nemám jen v mobilu
  14. jirinas

    Diskuze Věž věčnosti

    Ahoj všichni,měla bych dotaz,na mobilu se mi ve věži věčnosti objevil symbol,který nevím co znamená. Je hned nahoře při vyjednávání vedle truhličky na seznam surek co zrovna potřebuješ. Vypadá jako fialový disk nebo klobouk a je u něho v políčku 0. Nikde jsem o tom nenašla zmínku. V PC to není...
  15. jirinas

    Zadání 2. úkol

    řekla bych,že to nemůže být nic jinýho než Věž věčnosti - taky bezva mezihra
  16. jirinas

    Zadání 1. úkol

    u mě je top Časový skok v pohodě pak můžu hrát turnaje
  17. jirinas

    výzkum

    děkuju všem za příspěvky,ambasády mě teď čekají takže radši prvně vyzkoumat a neriskovat.
  18. jirinas

    výzkum

    díky moc,ptal se spoluhráč,dojíždí ambasády a jsou tam na konci turnajová aréna a knihovna věže,tak jestli to múže dodělat,pokud by otevřel průzkumníky u nové kapitoly
  19. jirinas

    výzkum

    ahoj. měla bych dotaz je možno dokončit výzkum,pokud otevřu průzkumníky v nové kapitole? je možná se k zapomenutým výzkumúm vrátit zpětně? díky za odpověď...
  20. jirinas

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak to je dobrá zpráva Ludi ,už se pár spoluhráčů ptalo jaká je pravděpodobnost získat artefakty na max. vylepšení.
Nahoru