• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Předáno Budova nebo div produkující krmení

    taky mám nedostatek krmiva a co vím tak i jiní hráči v obou světech trpí nedostatkem krmení ani jeden hráč nenapsal že by měl dostatek natož přebytek používám doušky dokud mám a stejně krmení padne tak po desáté rotaci to je žalostně málo na to kolik je budov
  2. Diskuze Řemeslná výroba

    tak to vyzkoušíme jestli to funguje nepadá mě krmení nemám ani jedno a docela mě to štve budov na krmení jak máku a krmení 0
  3. Přesuny měst

    PROČ zmizelo v nastavení možnost zaškrtnutí přesunu na mapě ?
  4. Přesuny měst

    já teda moc spokojená nejsem s přesunem v trhu nemám s kým obchodovat se základním zbožím a to jsem přesun povolen neměla tak jsem ted povolila jsem zvědavá jak to bude dlouho trvat než mě někam hodí
  5. Věž na 36 dní

    ví někdo něco jestli se bude čas ve věži opravovat nebo máme hrát ?
  6. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    asi jsem v blbém vlákně ale věž na 36 dní je divný
  7. Zadání 2. úkol

    vítězné prameny úroven 13 ------------------------------ Body: 2
  8. Diskuze Zahrada královny víl

    ahoj taky mě to nefunguje
  9. Diskuze Dobrodružství společenství

    Gondolin i Eregion stojí na zbytkách
  10. Diskuze Dobrodružství společenství

    jeden skromný dotaz jdou do jámy i náramky ? prosím kdo ví dejte vědět děkuji
  11. Diskuze Dobrodružství společenství

    tak to si myslím že produkci mám dobrou prkna 4x . hedvábí 4x , prach 2x ...za den udělám dva a půl náramku a to jsem doma no nic nenadělám dřív DS stálo na kovářích ted to bude na náramkách
  12. Diskuze Dobrodružství společenství

    to je rada k nezaplacení dík // Příspěvky sloučeny. Jumala
  13. Diskuze Dobrodružství společenství

    taky si myslím že s náramkama je to přehnané i s kouzlem to jde pomalu
  14. Diskuze Dobrodružství společenství

    děkuji všem co jste se tu rozepsali šlo mě hlavně o to jestli mnf na sochy musí být bonusová někdo píše že ano někdo že ne tak stejně vím houbeles ale i tak děkuji:-)
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    já bych zase ráda věděla jaké postavit mnf na 48 výrobu moc to ve spolku nechápem jestli je tu někdo a ví to prosím dejte vědět díky
  16. Diskuze Dobrodružství společenství

    uvítala bych taky češtinu:-)
  17. Nelze se přihlásit do hry

    určitě nebyla chyba v PC nebo v prohlížeči když jedno město funguje a druhé ne ale už to jde
  18. Nelze se přihlásit do hry

    já se zase nemůžu dostat do výzkumu zastaví se to v půlce nahrávání a ani 10 minut se nic neděje na W to jde normálně
  19. Diskuze Turnaje

    já nadšená teda rozhodně nejsem otevřu polovinu provincií než po staru nakrmený ohnivák zbrojíř a dva stromky a druhé kolo jen 15 provincií s toho prvních pět uplacených deset vojskem jen s kasáren ono totiž na cvičišti a v táboře žoldnéřů toho moc nevycvičím když nejsou kladiva a že bych chtěla...
  20. Černá díra v mapě světa

    Ahoj já mám na mapě světa všechny neprozkoumané provincie taky černé tak že nevidím jaká je tam surovina obrázek bohužel vložit neumím
Nahoru