• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Podzimní zvířetník

    moje bilance - splněná celá řada úkolů, přesto mi chybí poslední dva artefakty, abych mohl rozvinout na 9 a 10 úroveň. Honil jsem se jak blbec, plnil všechny úkoly, vypotřeboval jsem snad všechno co jsem měl, že já blbec raději nestavěl město míso eventu.
  2. Diskuze Podzimní zvířetník

    myslím, že by měl každý mít možnost dohrát event do konce, i když, bere malé výběry a né jenom ty velké, aby se mu vracely klíče. Úkoly měly být až do konce eventu a ne jenom jeden za den. Honil sem se na začátku jako blbec, měl radost z toho jak plním úkoly a 8 dní před koncem jsem se zasekl s...
  3. Diskuze Podzimní zvířetník

    U mě je to jasné, už na vylepšení na 10 úroveň nedosáhnu. Zbývají mě dva artefakty a jedna mezihra, při plnění jeden úkol na den, nemohu dosáhnout tolika klíčů. Je to nastavené špatně, proč to není jako to bylo dříve? Úkoly až do konce eventu. Proč musím vkládat klíče 120 a výše, aby se mi...
  4. Diskuze Podzimní zvířetník

    To už podruhé, co event nedohraji do konce, zbývá 8 dní a úkoly skáčou jeden za den. Je to chyba? Nebo je to tak nastaveno?
Nahoru