• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Maatina

    Návštěva měst z mobilu

    Mohu nějak navštívit město jiného hráče z aplikace pro mobil? Hraju tak Elvenar už asi rok, stále mě to nutí k aktualizacím a přesto se za celou dobu v tomto ohledu nic nezměnilo nebo jsem alespoň nepřišla na to, jak tak učinit. Mohu tak sice poskytnout sousedskou výpomoc, ale už si nemohu...
  2. Maatina

    Zamknuté živoucí zboží

    Prosím pěkně, chci si na tržišti směnit již vyrobené obsidiány za ty další dva druhy zboží a mám to uzamčené, že nemohu z čeho nabídnout. Nevíte, co jsem mohla ještě opomenout? Teď jsem zjistila, že je zas možné vylepšit tržiště. Že by bylo nutné tedy nejdříve ještě vylepšit to? Příspěvky...
  3. Maatina

    Mapa Maatina

    Elvenar je vskutku bohatou a dalekosáhlou zemí. Sama prozřetelnost rozložila jeho suroviny do menších oblastí a střídavě tak, že kdekoli je založena nová vesnice, je zásobena vším, čím je třeba. Ve svém okolí najde ložiska křišťálu, rudy, mramoru i drahokamů, skaliska s kouzelným prachem, bujné...
  4. Maatina

    Popis Maatina

    Kdo chce v boji uspěti, musí řádně cvičiti. Každé ráno na cvičišti, pak je lehce na bojišti. Nebo taky odpoledne, třebas vnoci, ale předně: kdo každý den trénuje, z luku střílí, šermuje, tomu úspěch v boji patří, zkušeností má ten za tři. Prostory, jež pro to máme, báječně jsou udělané. Jaký um...
  5. Maatina

    Maatina

  6. Maatina

    Příběh Maatina

    Jdu. Jdu sám. Tu je strom, strom, les. Tu je tůj, háj, mák, vřes. Jdu v dál, i poušť tu je, vše tu je. To pouť je má. Ta Zem.. ach, tu ork, tu trol, skřet, svět víl.. prásk! Co? Bum! Co to? Déšť. Oj. Vod proud. Tma, déšť a pak blesk a hrom. A zas a zas. A tam z hor, tam zní zvon. To ves! To lid...
  7. Maatina

    Umělecké dílo Pupeny života

    Tam, kde raší tyto vzácné pupeny, cítí se lidé zdraví a plní vitality.
  8. Maatina

    Přání Maatina

    Dnes chci přáti hodně zdaru velikému Elvenaru. Rok již žiji v této zemi, a v té zemi dobře je mi. V zemi, kde se žije krásně, že lze o tom skládat básně. Kde je dobře tvorům všem, každý je zde svoboden. Přeji Ti, ať Tvoje síla jak dobrá je, dál dobrá byla. Ať vzkvétáš nám jen stále dál, ať...
  9. Maatina

    Střet se Sindrim Maatina

    Tak to ne! Zde už jdou veškeré žerty stranou! Bezpečnost města musí být zajištěna! Rada města se usnesla jednohlasně a byla vyslána výprava směrem k daleké provincii, kde by se měl nacházet Enšpígl všech Enšpíglů, ten, o kterém si vypráví lidé i elfové napříč celým Elvenarem, sám proslulý...
  10. Maatina

    Valentýnka Maatina

    Milovaný romee, jak sladké je Tvé jméno, jak líbezné spatřovat je na mapě. Sním jen o tom, že si Tě odkryju. Tolik toužím po tom, přijít k Tobě, tolik toužím po tom, smět Tě obdarovat, pozvednout Tvoji kulturu, přihodit pár mincí, pomoci Ti s výstavbou. Ach, můj nejdražší, jen jsem Tě...
  11. Maatina

    Báseň Maatina

    Za okny zas zuří mráz, zima řádí o sto šest, čas tak přeje našim hrám, vesničky nám touží kvést. Ve světě, kde nesněží, a kde je vše bezpečné, tak se chopme otěží, hradby jsou tu zbytečné. Výzkum nové cíle skýtá, daně jdou ve prospěch všech, mapa v dáli už nás vítá, jenom v klidu, žádný spěch...
  12. Maatina

    Rušení opuštěných vesniček

    Chci se zeptat, zda systém po čase maže vesničky neaktivních účtů a za jak dlouho se tak asi stane? Již nějakou dobu hraji a nějakou změnu nepozoruji. Zajímá mě to proto, protože s odkrýváním provincií se mi má rozšiřovat okruh hráčů, se kterými můžu obchodovat bez poplatku. A když je většina...
Nahoru