• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Maatina

    Diskuze Elvarianský karneval

    Ahoj, kdy prosím budou ty další studny? Já víceméně ani o jinou odměnu nestojím, první den se nedá mnoho stihnout, v seznamu odměn je nějak už nevidím.. budou přece?
  2. Maatina

    Diskuze Prastaré divy

    Díky moc. Zlatá propast mě nikdy ničím nezaujala, protože jsem ji nepotřebovala. I tak jsem kolikrát rozmýšlela, jestli se divama zbytečně moc neokrádám o místo. Byly časy, kdy jsem si mohla dovolit skrze místo pár obytných budov i zbourat. Teď když se dívám, že mi dá na první úrovni skoro za...
  3. Maatina

    Diskuze Prastaré divy

    Prosímvás, vůbec se mi nedostává lidí, tak by mě zajímalo, kde tak asi zbytečně plýtvám. Dvě manufaktury od každé.. je to mnoho? Pokud už se nevyplatí dobývat další provincie, stačí jedna? Kolik a případně jakých máte vy ostatní?
  4. Maatina

    Návštěva měst z mobilu

    Mohu nějak navštívit město jiného hráče z aplikace pro mobil? Hraju tak Elvenar už asi rok, stále mě to nutí k aktualizacím a přesto se za celou dobu v tomto ohledu nic nezměnilo nebo jsem alespoň nepřišla na to, jak tak učinit. Mohu tak sice poskytnout sousedskou výpomoc, ale už si nemohu...
  5. Maatina

    Zamknuté živoucí zboží

    Tak si mi to potvrdil. Díky.
  6. Maatina

    Zamknuté živoucí zboží

    Prosím pěkně, chci si na tržišti směnit již vyrobené obsidiány za ty další dva druhy zboží a mám to uzamčené, že nemohu z čeho nabídnout. Nevíte, co jsem mohla ještě opomenout? Teď jsem zjistila, že je zas možné vylepšit tržiště. Že by bylo nutné tedy nejdříve ještě vylepšit to? Příspěvky...
  7. Maatina

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Arielll cassiophea SGTEAM
  8. Maatina

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Goodmarci Meffis sarah64
  9. Maatina

    Diskuze Elvenarský kartograf

    Špatně jsem si přečetla zadání a domnívala se, že nesmím překročit 300 znaků namísto 300 slov. Je možné soutěžní příspěvek stáhnout a vystavit nový nebo mám smůlu?
  10. Maatina

    Mapa Maatina

    Elvenar je vskutku bohatou a dalekosáhlou zemí. Sama prozřetelnost rozložila jeho suroviny do menších oblastí a střídavě tak, že kdekoli je založena nová vesnice, je zásobena vším, čím je třeba. Ve svém okolí najde ložiska křišťálu, rudy, mramoru i drahokamů, skaliska s kouzelným prachem, bujné...
  11. Maatina

    Hlasování o vítězi

    Jacobson Rosambo tolkiens
  12. Maatina

    Zadání Bonusová otázka

    584 gramů
  13. Maatina

    Zadání 8. den

    1. hádanka Duch dřeva 2. hádanka Společenství
  14. Maatina

    Zadání 7. den

    1. hádanka Krčma U tří pocestných 2. hádanka Rozšíření města
  15. Maatina

    Zadání 6. den

    1. hádanka Kerberos 2. hádanka Kamenolom na žulu
  16. Maatina

    Zadání 5. den

    1. hádanka Tržiště (elfů) 2. hádanka Obytná budova
  17. Maatina

    Zadání 4. den

    1. hádanka Cesta 2. hádanka Rozkvetlá třída
  18. Maatina

    Zadání 3. den

    1. hádanka Víla smrti II 2. hádanka Slévárna na měď
  19. Maatina

    Zadání 2. Den

    1. hádanka Kasárny 2. hádanka Dílna
  20. Maatina

    Diskuze O nejlepšího hádankáře

    Hádanky shledávám v soutěžích jako zajímavou, oživující změnu. Byť, musím dodat, že se mi tu celkově líbí různá, měnící se zadání a formy soutěží. Tohle je pro mne takové další, milé překvapení, proto se o svoje potěšení z něj ráda podělím veřejně.
Nahoru