• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze k soutěži

    No já nemám slov. I kdyby autor soutěže nesouhlasil tak já velmi děkuji !!!! Pro mě je největším darem už samotný úmysl se rozdělit. Takže moje poděkování " Ladus a nataly111"
  2. Diskuze k soutěži

    Děkuji za pěknou soutěž ! Jsem rád, že jsem dokonce něco vyhrál. Jinak rád bych speciálně poděkoval tomu kdo umísťoval sněhuláčky, protože vymyslet jak je schovat, aby je bylo obtížné najít to je dost těžké. PS: Já věděl, že při tom tipování nemám chlastat :-))) I když doufám, že si teda ten...
  3. Tipovací otázka

    1056
  4. 10. den

    2 Můj příspěvek je tady jako úvodní zpráva pro nové téma Nápady a návrhy - "Výroba" : https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/v%C3%BDroba.864/
  5. Duplikát Inventář budov

    No třeba nějaký šotek :-)) Se nebudu hádat, když přibude odkládací lišta tak jí rozhodně nepohrdnu.
  6. Duplikát Inventář budov

    Pro Raduzz: Škoda že sis nepřečetl celou moji zprávu ale jen první 4 věty. Ale i tak děkuji za zbytečnou odpověd s obsahem který jsem už popsal sám. Jinak odkládací lištu nevidím jako dobré řešení, protože pak tě nic nenutí plánovat co kam umístíš. Takže dočti si můj post prosím. Jinak díky za...
  7. Zavedeno Výroba

    Při najetí myšítkem na budovu systém zobrazí název budovy, výrobu a množství suroviny která bude po ukončení výroby vyrobena. U manufaktury nebo dílny bych ale uvítal, kdyby bylo za slovem výroba ještě uvedeno co to vlastně vyrábím za zboží. Někdy ráno když sem rozespalý a nastavím výrobu na 3...
  8. Duplikát Inventář budov

    Já jsem proti. Umísťování budov na ploše města je prvek plánování. Přerovnat budovy lze, když máte místo kam je můžete přesunout, takže nějaké prázdné pole. Ve chvíli kdy je město plné tak se to udělat nedá. Možnosti jsou pak jen dvě. Rozšířit město nebo zbourat budovy a volné pole vytvořit...
  9. 9. den

    8
  10. 8. den

    33
  11. 7. den

    19
  12. 6. den

    11
  13. 5. den

    53
  14. 4. den

    25
  15. 3. den

    2
  16. 2. den

    39
  17. 1. den

    23
Nahoru