• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Marian24

    Petice_Divy

    Premýšlam , či je vobec etické a charakterné nechať stovky hráčov povylepšovať divy , prislubiť im za to kulturu ,ako to bolo v ruinách a svatostánku , nechať si vybrať hráča neaku strategiu v hre ,ktorou pojde roky, nechať im tym straviť hromadu času ,dlhým pretáčaním reťaze v spolku a...
  2. Marian24

    Discord

    Ahoj, Discord mi absolutne nevyhovuje ..... Prajem Vam vela šťastia v hre aj v živote . Ahoj
  3. Marian24

    4 Hviezdičkovy žabí princ

    Jak vypada ? ma novu grafiku a su nad nim 4 hviezdy....
  4. Marian24

    4 Hviezdičkovy žabí princ

    Myslel som , že na takéto veci ma INNO betu ,od čoho by inak bola ? , samozrejme kompenzacia za boje proti takymto jednotkam od INNA hračom žádna.
  5. Marian24

    4 Hviezdičkovy žabí princ

    Ahoj, Jak je možné , že proti mne stoji žabi princ v boji so 4 hviezdami ? Max je po dokončeni 20 kapitoly 3 hviezdy žabího prince ! Myslel som si,že ide o chybu iba u mňa , ale maju to viacery hráči v klanu . Myslím , že obtiažnosť podla levlov divov je už i tak dosť vysoká , ale ešte takéto...
  6. Marian24

    Diskuze Svět fénixe

    Jo jo dnes mi odemklo ukol ,splnil sem ho a blink zameček.
  7. Marian24

    Diskuze Svět fénixe

    zamek som ted dostal na 50 ukole, do konce eventu ostava 20 dni 22 hod
  8. Marian24

    Diskuze Sezóna snů

    Keď nazbieram 50 tku , ktorá sa skladá z tých lupenov , za to je cena jezírko snu , tu mi je vše jasné ...ale všimli ste si, že je za tu 50 tku v odmenách ešte odmena sezone požehnanie ? Je to keď nazbierate tu 50 tku a lupene naviac .Je tam akoby prazdenej mesic a tu by ma zajimalo , čo to...
  9. Marian24

    Diskuze Kotlík

    Ja varim a snažim sa dostať z neho vojenske bonusy keď idem 5 a 6 kolo turnaja . Ne vždy mi bonus na armu padne no .. keď ano ,tak tie dve zaverečna kola odohravam s arma bonusmy z kotlika.Skok nemam na full a mam neake rozpetie medzi kolami turnaja okolo 5 hodin so zapnutou polarkou .Na surky...
  10. Marian24

    Diskuze Kotlík

    Ješte mi neni jasna jedna vec . Priklad. Když trafim bonus z kotliku na zboži - (ted je jedno jestli je to osvicne,živouci, standartni) priklad tech 240%. Techto 240% se počita jenom ze 100 % zakladu , alebo se to počita z 100% zakladu + 700% relikvie ?
  11. Marian24

    Diskuze Kotlík

    Mam je na 60 až 70 procent jak ktere , vic do toho nebudu davat ani nahodou , je to drahe jak satan , znam ale hrače ktery je vytunej na tu 100 vku. Jako proć by byl efekt 100% na osvicene nebo živouci zboži k ničemu z kotliku pri trvani priklad 20 hodin ? To nechapu ... pri 3 hodinove vyrobe...
  12. Marian24

    Diskuze Kotlík

    Zbožný přání - Dufam , že do výkupu v turnaji časom nenasoli INNO aj živouci a pak po letech i osvicene zboži ... To by byl u mne peknej maler :D:D:D Asi by to problém nebyl pro INNO udelat to a zavest do hry , tu vež podle vylepšenych divu hráču , už dokázali stežit ... pak by i kotlik zas o...
  13. Marian24

    Diskuze Kotlík

    Nechapu jak mužete srovnavat kdo jak hra , kto jak vykupuje , atd atd . Tohle sou debaty o ničem protože neřešej podstatu. Schoenfeld pokud nedela v turnaji 10 000 a vice bodu je jasne že vykupovat nebude protože uhrat 6 K bodu jde v poho iba s armadu , Danber777 je jasne že mu stači iba...
  14. Marian24

    Legendárna a Epická budova

    To ako važne nikto nevie ? :D:D:D:D
  15. Marian24

    Legendárna a Epická budova

    Ahoj, Zajímalo by ma, podla akých kategori a kto budovy zaraďaje do škatuliek - Legendárna , Epická a Základná získatelná budova Dnes som prechádzal invetár a všímal si to ...Príklad - Eventovka - Ráj Morskych panen - Legendárna budova / Obyčajna budova z eventu - Dračí matka - Legendárna...
  16. Marian24

    Co dělat po poslední kapitole

    Vylepšovať divy na full - ano alebo ne ? Často to čitavam a nazory sa ruznia. Ja rozhodne levliť divy na full budem z jedneho jednoducheho duvodu.Ti čo hraju Elvenar dlhšie vedia , že divy sa dvihli levlamy viš. INNO ich navyšoval . Ak sa nemylim , Svatostanek mal kedysi 25 levlov teraz ma 30...
  17. Marian24

    Co dělat po poslední kapitole

    Ahoj Schoenfeld , ja si tu pauzu hoooooodne užívam (je to po rokoch moja prvá) .Vylepšujem divy čo sa dá a snažim sa pilovať a zvyšovať si svoju laťku v turnaji.Ciel mam stabilne robiť 10 000 a viac bodov. Ide o naberanie VB , run atd do mojich divu a menenie v retezi. Nedal som to ani 4x po...
  18. Marian24

    Diskuze Síla hudby

    :D:D:D:D::D presne tak ,Howgh.
  19. Marian24

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Delám to presne s džinama jako Boobika a i ze stejných duvodu , neni nič hezčiho jako když projedeš 15 džínu kurzorem a spadne Ti i 450 DIA.Takže si to hliídaš , čas výberu a ma to o moc vetši čaro jako delat tohle s jednim džinem.Vic se na vybery tešíš , sysliš DIA na BLACK FRIDAY a přemyšliš a...
Nahoru