• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Fénix chladného ohně

    Dnes nakrmen a ihned dokončen výzkum provincie. Nedošlo k připsání 14 bodů jako obvykle!!! Vyplácané 1x krmení + 2 x časovače 1hod + 10min
  2. 5. Narozeniny

    Naštěstí žádná trapnost a ubohost ve hře. Skvělých 21VB a budova,za kterou bude 960 úlomků. Prostě pecka,také dohráno před polednem. ;)
  3. Chyba v textové části popisující zdroje Elvenarů

    Manifesty a sbírky jsou individuální pro každou rasu (lidé a elfové). Nicméně po výzkumu určité technologie budete moci přeměnit manifest na sbírku, či naopak, tedy na alternativu opačné rasy, než za kterou hrajete. Ve skutečnosti v pokladnici vědění můžete vyměnit jen a pouze manifest za...
  4. Spokojenost s eventy a s vývojem hry

    Nebojte skončí event a začne DS. Při štědrosti vývojového týmu bude odměnou zhruba1/2 artefaktu Fenixe chladného ohně a to se vyplatííí...:p
  5. Opraveno Přihlášení z počítače

    Přetížené a všichni mají potřebu hrát a ještě když je událost? Proč ? Běžte si dělat, co jste dělali dosud!!! :D
  6. Opraveno Nepřipsali se mi odměny za turnaj

    V A. nic a ve druhém W. přišli někdy po půlnoci. Patrně hodlají dát dvojnásobek,ale ještě to všichni neodsouhlasili...:p
  7. Nelze ověřit Rozdílná výroba dočasných budov v obou světech

    Jednalo se o to, že jak popisuje Angedev dvě rozdílné budovy mají i rozdílnou výrobu.Problém byl v tom, že Zimní ruské kolo se začalo chovat stejně jak to Obří ruské kolo! Trvalo to pár dní a když jsem tu vypsal dotaz najednou se to srovnalo?!Zákon schválnosti. Nebyl to jen můj poznatek stalo se...
  8. Nelze ověřit Rozdílná výroba dočasných budov v obou světech

    Na to jsem se neptal,ale na tohle: Proč má mít každé z nich rozdílnou výrobu.Jasné u každého jsou 4 možnosti na výběr. Ale proč 2x24 a 2 x48hod Nemá to být 4x48hod?Nebo 4 x 24hod.Pochopil otázku?;) Odstraněna citace. Embla
  9. Nelze ověřit Rozdílná výroba dočasných budov v obou světech

    Tak skončila výroba a zadal jsem novou.Zimní ruské kolo v pořádku,zůstává jen dotaz na rozdílnou výrobu u Obřího ruského kola.Je tedy v pořádku těch 24 a 48 hodin?
  10. Nelze ověřit Rozdílná výroba dočasných budov v obou světech

    Proč Zimní ruské kolo nedává na obou světech stejně vše po 24 hodinách? V Arendyllu v pořádku,ale na Winyandoru dostanete úlomky a VB za 24 hod a mince nebo kladívka až za 48 hod? Nejsem sám, kdo to chce vědět, protože se s tím setkalo už víc hráčů.Děkuji.
  11. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ráno jsem byl na betě a nic se tam neděje. Podle starších zpráv na foru v roce 2017 probíhal Valentýn zde již 2.2. Asi se budete divit,ale Valentýn je v kalendáři vždy 14.2.
  12. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Až si soudruzi přepočítají uzlíky v kalendáři a zjistí,že 31.ledna už bylo.Jak slibovali... ;)
  13. Zadání 2. soutěžní obrázek

    Část budovy elfů - manufaktura na prkna.
  14. Opraveno nová verze 1.63 Taneční plocha

    Díky za opravu. Drahokamy se již přičítají do skladu. Jen škoda, těch propadlých cca 1700 ks. Nu což.Jede se dál.Ještě jednou dík človíčkům v herní podpoře.
  15. Opraveno nová verze 1.63 Taneční plocha

    Po nahrání nové verze měla taneční plocha místo vyráběných základních surovin vyrábět drahokamy. Vždy, když kliknu na ukončenou výrobu 81/24 hod drahokamy někam nenávratně mizí a nepřičtou se jako jiné suroviny.
  16. Diskuze Podzimní událost 2018

    Jen aby to nedopadlo jako posledně. Dříve taneční plocha vytvářela zásoby.Od čtvrtka 20. září 2018 po nahrání nové verze 1.63 Nyní drahokamy, ale když po ukončení výroby na ně kliknu zmizí bůhvíkam, ale nepřičítají se narozdíl od zásob!!! 81/24hod, kde tedy jsou za 20 dní od změny -děkuji...
Nahoru