• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Modyara

    Nemožná změna hesla....

    Ahoj, mám tady spíše technickou otázku. Chtěla jsem si změnit heslo, tak jsem šla do nastavení, tam najela na "Email a heslo" ale otevřelo se mi okno, kde mi to po mě chce, abych si vyzvedla bonusové diamanty za potvrzení emailové adresy i když jsem to už dávno potvrzovala. I přesto jsem tedy...
  2. Modyara

    Společenství pro dvě

    Ahoj, Ráda bych se přidala do nějakého společenství, které se nehoní za žebříčky, ale kde si členové navzájem pomáhají, kde se v rámci možností jedou i turnaje a KDE to pouze netáhne pár hráčů a ostatní se jen vezou. Jak už název mého příspěvku napovídá, nejedná se jenom o mě, ale i o mou...
  3. Modyara

    Představení Modyara

    Ahoj, jsem člověk na vysokoškolském studiu, hru hraji zatím tak cca měsíc. Velice mě baví, před tím jsem hrála BigFarm, ale poslední dobou toho nabalili na hráče opravdu hodně, několik akcí zároveň, nekonečné klikání a naprd odměny. Nakonec mě ta hra umořila a začala jsem se dívat po jiných...
  4. Modyara

    Záhada Modyara

    Na to, že byl princ unesen. Jenže kým a kam, na to už bohužel nedokázali najít odpověď. Při západu slunce dorazil posel ze sousedního království s nemilou zprávou. Princ byl zajat z moci jejich krále a za jeho vrácení král požaduje jako výkupné celou truhlu zlatých mincí a část Elvenarského...
  5. Modyara

    Problém s chatem

    Ahoj, založila jsem společenství a jsem tam zatím jenom se známou, ale když do chatu něco napíšu a odkliknu, tak se to v tom chatu nezobrazí a ani té známé ne. Zkoušela jsem se odhlásit a znovu přihlásit, ale nepomáhá to. Vždy je tam jenom upozornění na počet nových zpráv, ale když chat...
Nahoru