• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. dotaz k rekordním Turnajům

    s rekordy v Turnaji nemám zkušenost, jen 2x jsem překročil hranici 10k bodů. Až zlikviduji v bojích armádu a zbydou mně jen výkupy dalších kol turnaje za suroviny, tak prosím potřebuji vědět, jaké všechny zdroje je nutné mít připravené? Vím o těchto: Suroviny T1/T2/T3, Mince, Kladívka, Mana...
  2. 20 % Sleva na nákup nové parcely za diamanty?

    Cca před rokem jsem tuto skvělou nabídku ve hře zahlédnul, bohužel jsem tehdy neměl dost diamantů. Bylo to jedinkrát za pět let hraní. Od té doby už několikrát jen obvyklá 10% sleva. Jak jste na tom vy, kdy jste viděli 20% slevu na nové místo do vašeho města? Inno by se mohlo zase pochlapit, což?
  3. Portálová požehnání

    Stavím po delší době druhé město, končím Lesní elfy. Dotaz na zkušenější hráče - které osadníky se vyplatí urychlovat portálovým požehnáním a u kterých to nemá smysl, nebo to jde jen obtížně? Není ohledně této věci někde nějaké moudro? Co si pamatuji, tak Amuniové i Konstrukti tam to šlo...
  4. Obchodování Zrušení systému hvězd při obchodování na trhu

    Máme návrh, aby Inno zrušilo na tržišti ten přežitý systém tří hvězdiček, odstraňte ten zbytečný sloupec. Dělá to jen zbytečné třenice. Pokud někdo má nadbytek T3 surovin a potřebuje nutně T1, nebo T2, tak klidně dá i nabídku 1:1. Kde je psáno, že by měl mít nárok na poměr 1:16 ? (Nebo poměr...
  5. Předáno Nastavení hry - (Ne)povolení utrácet diamanty

    [Shrnutí] – Navrhuji vylepšení hry - možnost si nastavit v setupu hry "Použít diamanty ANO/NE". Jako takovou pojistku. [Podrobnosti] - Myslím tím něco, co by bylo nadřazeno ještě nad tím, co je k dispozici dnes - dnes lze pouze nastavit, aby se vás hra zeptala, zda opravdu chcete diamanty...
  6. Pokrok do další etapy, vliv na cenu za výkup provincií ?

    Další dotaz na zkušenější kolegy. Jsem teoreticky ještě ve vílách, ale už můžu odklepnout dokončení Pokročilých průzkumníků v Orcích. Jaký to bude mít následek? Dostanu lepší status budovy z aktuálního DS, to je OK. Pak budu mít levnější průzkum provincií za mince, to je taky OK. Ale jak je...
  7. Armáda

    Ahoj, prosím o radu. Založil bych si i svoje téma, ale nevím jak se to dělá, tak píšu sem. Momentálně jsem cca uprostřed trpaslíků, hru hraji 4,5 měsíce. Místa na trpasličí budovy jsem si udělal snad dost (18x žula, 2x4. lvl a 16x 3.lvl, 9x měď (8x2.lvl 1x1.lvl). S nedostatkem místa však...
Nahoru