• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Radvanus

    Kasárny

    jedná se o div Svatyně houbiček chytrosti
  2. Radvanus

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    horda orků = množírna 48 hodin
  3. Radvanus

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Taky jsem tak trochu čekal a hlavně doufal, že to s novou kapitolou spustí všem.
  4. Radvanus

    Rozpad materiálu a pomoc sousedům

    K rozpadu dochází ve 4:00.
  5. Radvanus

    Diskuze Sezóna vítězství

    Ohledně sezónní vstupenky by mně zajímalo, proč je v jednom městě za peníze a v druhém (pod stejným účtem) za diamanty.
  6. Radvanus

    Diskuze Sezóna vítězství

    1. můžeš přepnout na alternativní úkol (jak jsi sám uvedl) 2. týdenní úkoly nemusí být splněny během daného týdne, ale zůstávají v nabídce a nové jsou zařazeny do fronty, takže o nic nepřijdeš
  7. Radvanus

    20. kapitola

    Vzhledem k tomu, že tento úkol následuje po úkolu na výzkum "veselých domů a svatyně", měl bys postavit jednu z nich.
  8. Radvanus

    Diskuze Velká výroční soutěž

    Jsem na tom stejně. Škoda
  9. Radvanus

    Březnové soutěžinky

    111
  10. Radvanus

    Únorové soutěžinky

    333
  11. Radvanus

    Soutěž Poznej budovu

    1.úkol a) Centrum země - úroveň 2 místo: 5x6 čas stavby: 24 hodin b) náklady: 1430 elfů, 100 elementálů země, 89 000 živoucího řemeslného zboží se zvýšenou výrobou +2, 19 100 základního osvíceného zboží +2 ------------------------------------- 2 body
  12. Radvanus

    Dělnická chatrč

    Je zajímavé, že urychlovače se v chatrči použít nedají, ale diamanty ano.
  13. Radvanus

    Diskuze Síla hudby

    @prchlik pokud jde o ty sbory, možná ti to splní úkol, ale složení 1+1+4 ti určitě nepomůže s portálem
  14. Radvanus

    efektivní budova na manu z událostí

    Festivalový obchodník má výrobní cyklus 12 hodin, to je těch 1660 semínek.
  15. Radvanus

    Trpasličí vesnice

    Jenom takovej nástřel: https://cz.forum.elvenar.com/index.php?search/94836/&q=druh%C3%A1+plocha&o=date
  16. Radvanus

    jarní hájek

    Ale jarní hájek lvl 1 máš postavený.
  17. Radvanus

    manufaktury

    A pokud jde o tvou otázku, tak ne, takový přehled není, prostě si na tu manufakturu musíš kliknout.
  18. Radvanus

    Ověření aktivity hráčů

    Jestli je on-line, zjistíš když do chatu napíšeš /who. Kdy hrál naposled, jedině přes elvenstats, ale jedině pokud je delší dobu neaktivní.
  19. Radvanus

    Předáno Hromadné zrušení výroby

    Bohužel, na mobilu to nastavit nejde. V základu je políčko odškrtnuté.
  20. Radvanus

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @Mescal Teď jsem to zkoušel na 4 prohlížečích: ve Firefoxu to vidět není, v Chromu, Opeře a Edge ano.
Nahoru