• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Rebarbora

    Zviditelněná aktivita hráčů

    Bylo by opravdu nápomocné mít možnost vidět u jednotlivých hráčů jejich aktivitu. Představuji si to v okně Společenství - zde by byl u každého jména hráče puntík: - zelený - je on-line - žlutý - pryč několik hodin - červený - pryč několik dní - šedý - neaktivní týdny Hry jako Goodgame Empire a...
  2. Rebarbora

    Vrácení utracených diamantů za zrušení výstavby + tlačítko ZPĚT

    Název tématu vystihuje naprosto celou myšlenku. Jelikož jsem zatím neměla žádnou takovou předchozí zkušenost, absolutně mě nenapadlo, že když postavím za diamanty a z nějakého důvodu jsem nucená výstavbu zrušit, že mi to utracené diamanty nevrátí :eek:. Co je to prosím za logiku, když stavíte za...
  3. Rebarbora

    Nová funkce Tlačítko ZPĚT

    Velice bych uvítala tlačítko ZPĚT v případě, že si např. hráč vymaže omylem budovu, kterou vymazat nechtěl. Právě se mi to stalo v mobilní aplikaci - omylem jsem si vymazala budovu na vysoké úrovni, která mi zůstala označená místo jiné, kterou jsem chtěla vymazat :(. Byla to sice moje chyba...
  4. Rebarbora

    Duplikát Překlikávání úkolů v Dobrodružství společenství

    [Shrnutí] – Možnost přejít k jinému úkolu pomocí tlačítka DALŠÍ (NEXT) [Podrobnosti] – Bylo by mnohem pohodlnější, kdyby mezi jednotlivými úkoly šlo překlikávat stejně jako je to v mobilní verzi - a to pomocí tlačítka NEXT (i když nevím proč ani v mobilu to není napsáno česky jako DALŠÍ, ale to...
  5. Rebarbora

    Duplikát Překlikávání úkolů v Dobrodružství společenství

    [Shrnutí] – Možnost přejít k jinému úkolu pomocí tlačítka DALŠÍ (NEXT) [Podrobnosti] – Bylo by mnohem pohodlnější, kdyby mezi jednotlivými úkoly šlo překlikávat stejně jako je to v mobilní verzi - a to pomocí tlačítka NEXT (i když nevím proč ani v mobilu to není napsáno česky jako DALŠÍ, ale to...
  6. Rebarbora

    Ostatní Představení ras, které přichází do města.

    [Shrnutí] – jednoduché představení nové rasy, která přichází hráči do města –Trpaslíci, Víly atd. [Podrobnosti] - Uvedu příklad na Trpaslíkách. Poté co by hráč pokročil ve výzkumu (vyzkoumání Trpaslíků a jejich příchod do města) by se mu otevřelo okénko, kde by se mu představil zástupce oné...
  7. Rebarbora

    Záhada Rebarbora

    to, že spolu s princem zmizel i jeho nejlepší a nejrychlejší kůň Vánek, kterého princ dostal od svého otce k 20. narozeninámꓼ jeho toulec s šípy a luk a jeho čapka se sojčím perem, které princ věřil, že mu nosí štěstí. V hloubi duše však král moc dobře věděl, kam se jeho prvorozený syn vydal...
Nahoru