• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Rebarbora

    Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Pokud vím, tak první dotaz v tomto vlákně zněl, jak se nám tato nová funkcionalita líbí a zda ji budeme využívat. Svým příspěvkem jsem na tyto otázky odpověděla. Předpokládám tedy, že je povoleno vyjádřit i opačný názor než jen ten, který funkci podporuje. Nic jsem neodsoudila, jen jsem se...
  2. Rebarbora

    Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    @GorGlin To je tedy zajímavé, fakt nerozumím proč po tom hráči tak moc toužili :oops:. Já si tedy bohatě vystačím s výpomocí mého klanu, kde dávají výpomoc úplně všichni a plus mínus pár sousedů okolo. Proč bych proboha měla vypomáhat dalším 315 hráčům v dosahu, které mi to teď nabízí, ježiš to...
  3. Rebarbora

    Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Tak zrovna bez tohoto "vylepšení" bych se naprosto obešla :rolleyes:, využívat ho nebudu, nevím k čemu mi to je. Mnohem více bych uvítala možnost třídit položky ve Shromaždišti, kde mám už přes 20 stránek budov a nelze si je nijak roztřídit, např. z jaké jsou kapitoly, co mi přináší apod. To...
  4. Rebarbora

    Předáno Hromadná výroba v množírnách

    @Radvanus Aha, tak to jo. Tak tím se opět vracíme k tomu, že by bylo fajn aby mobilní i PC verze byly sladěné :-).
  5. Rebarbora

    Předáno Hromadná výroba v množírnách

    K tomuto tématu mě ještě napadá, že by bylo mnohem pohodlnější, kdyby volba hromadné výroby zůstávala aktivní (zaškrtlá) a jen pokud by někdo chtěl samostatnou výrobu, tak by si fajfku odškrtl. Tedy aby to bylo přesně naopak než je to teď, protože si myslím, že asi většina hráčů tuto volbu...
  6. Rebarbora

    Dobrodružství Společenství - přetékání úkolů

    Já souhlasím, je to opravdu otrava neustále vybírat odznaky po jednom.
  7. Rebarbora

    Předáno Hromadná výroba v množírnách

    @12alfa - tomu skrytí budov se na fóru věnuje samostatné vlákno (jen o kousek níž pod tímto), kde za tuto funkci orodujeme, klidně tam připiš svůj podporující názor ať je nás tam co nejvíc ;)
  8. Rebarbora

    Předáno Hromadná výroba v množírnách

    Souhlas, takováto funkce se dá vždy jedině podpořit. Mě osobně by ještě udělala radost stejná funkce, pokud chci výrobu zrušit. Pokud vím, existuje momentálně jen hromadné zadání výroby, ale když chci výrobu zrušit, musím už jednotlivě pro každou budovu zvlášť.
  9. Rebarbora

    Předáno Budovy ve shromaždišti

    Jestli tomu rozumím, myslíš v Inventáři takové to zobrazení výhod, které budova přináší jako je to v mob. aplikaci? S tím bych naprosto souhlasila. Inventář obecně mi už připadá hodně nepřehledný. Mám tam 15 stránek budov a když chci porovnat, která pro mě bude nejvýhodnější musím si je jednu...
  10. Rebarbora

    Předáno Skrytí budov při jejich přesunu na PC

    Naprostý souhlas, divím se, že to v mob. aplikaci je a na PC ne. Je to opravdu dobrá funkce.
  11. Rebarbora

    Zviditelněná aktivita hráčů

    Moc vám děkuji za nabídky, ale hledám společenství, které je umístěné v žebříčku 30 a výše a spíše s pravidly než bez nich ;).
  12. Rebarbora

    Zviditelněná aktivita hráčů

    Páni, MOC DÍKY! O těchto stránkách jsem neměla vůbec ponětí. Velice nápomocné. Tím pádem se obávám, že budu muset opustit opět další neaktivní společenství, achjo :(.
  13. Rebarbora

    Zviditelněná aktivita hráčů

    Bylo by opravdu nápomocné mít možnost vidět u jednotlivých hráčů jejich aktivitu. Představuji si to v okně Společenství - zde by byl u každého jména hráče puntík: - zelený - je on-line - žlutý - pryč několik hodin - červený - pryč několik dní - šedý - neaktivní týdny Hry jako Goodgame Empire a...
  14. Rebarbora

    Diskuze Věž věčnosti

    Taky jsem se na věž těšila, vyzkoušela jsem jí jednou a u toho i zůstanu. Pracně a dlouho budovaná armáda zmizí raz dva a k tomu vlastně někdy i úplně zbytečně díky prvku náhody. Za mě se dá hrát pouze jedno a to buď turnaj nebo věž, obojí dohromady prostě nejde. Škoda, že věž je postavená opět...
  15. Rebarbora

    Vrácení utracených diamantů za zrušení výstavby + tlačítko ZPĚT

    Promiň, ale bohužel jsi nepochopila problém :). O nastavení potvrzení zda chceš dia opravdu utratit tu nejde;).
  16. Rebarbora

    Vrácení utracených diamantů za zrušení výstavby + tlačítko ZPĚT

    DĚKUJU!!! Konečně to někdo pochopil správně. Myslela jsem si, že jsem to napsala dost jasně :D. Vůbec nejde o to, nastavit si nějaké potvrzení, zda chci platbu za diamanty přijmout, to samozřejmě mám. Ale NIKDE nebylo upozornění na to, že když stavbu za diamanty zrušíte (ať už z jakéhokoliv...
  17. Rebarbora

    Vrácení utracených diamantů za zrušení výstavby + tlačítko ZPĚT

    Název tématu vystihuje naprosto celou myšlenku. Jelikož jsem zatím neměla žádnou takovou předchozí zkušenost, absolutně mě nenapadlo, že když postavím za diamanty a z nějakého důvodu jsem nucená výstavbu zrušit, že mi to utracené diamanty nevrátí :eek:. Co je to prosím za logiku, když stavíte za...
  18. Rebarbora

    Diskuze

    Jupí, prvně jsem byla mezi vítězi :), moc děkuji :) !
  19. Rebarbora

    Nová funkce Tlačítko ZPĚT

    Ahoj, díky za komentář :-). Nemyslím si, že by tahle funkce byla reálná jen za předpokladu, že nedojde k žádné další akci. Tlačítko zpět (navrhuji ve formátu červené šipky) by bylo aktivní jen v případě smazání budovy. Na žádné jiné akce (přemístění budovy) by nereagovalo. Aktivní by bylo je v...
Nahoru