• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Banderoi

    Nejlepší budova z eventu

    A abychom jen nehanili tak tady se pochlubte ,která se Vám líbí nejvíce a je užitečná.
  2. Banderoi

    Nejhorší budova z eventu

    Ahoj zajímalo by mě,kterou budovu z posledních eventů považujete za zbytečnou.Svoji napíšu potom abych neovlivňoval názory.
  3. Banderoi

    Sousedská výpomoc

    Jaký má vliv výpomoc na budovy typu medvědi,fénixi atd.??Někdo mi dá výpomoc a ať jsou nakrmení nebo hladoví,tak se nic nezvýší??
  4. Banderoi

    Bonusy společenství

    Zdravím, Pokročilá pomoc na úrovni 6 je 1.den a na další úrovni to píše taky 1.den-znamená to že to budou 2.dny??Anebo pořád 1.den ať tam nasypeme co chceme?Děkuji za odpověď.
  5. Banderoi

    Proč nemůžu poslat odkaz hráči z jiného spolku?

    Kontaktoval mě hráč s dotazem ke hře.Když jsem mu poslal odkaz na wiki elvenar,tak mě to nepustilo.
  6. Banderoi

    Čáry

    V inventáři mám novou záložku čáry???K čemu prosím Vás slouží???
  7. Banderoi

    Předáno Budovy ve shromaždišti

    Přivítal bych ikonu-mana-semínka-lidi-kultura.Takové označení.
  8. Banderoi

    Vež mě ošidila

    A. Verze hry: v111152 B. Prohlížeč a jeho verze: firefox nejnovější C. Verze Flash Playeru: 2020 10 15 D. Operační systém: windovs E. Rozlišení obrazovky: 1920 × 1080 F. Herní svět: Arendyll G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 H. Detailní popis chyby:Zbyly mi tři druhy suroviny...
  9. Banderoi

    Lovci minulosti

    Jedno misto v dobrem spolecenstvi volne-v pripade zajmu kontaktujte velitelku.
Nahoru