• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. WinterPhoenix

    Unurium

    Vím že to bylo zmiňováno v různých vláknech. Ale napadlo mě že by i pro novější hráče co sem zabloudí bylo fajn kdyby to bylo nějakým způsobem pohromadě. Řeč je o budovách poskytujících Unurium. Myslím, že to bude nejen jednodušší, ale i přehlednější. Tržiště po vylepšení v obchodnících jde o...
  2. WinterPhoenix

    Království Dračího Srdce

    Společenství Království Dračího Srdce hledá nové členy. Kdo jsme? Jsme společenství pro aktivní hráče, kteří to ale berou jako hru - v turnajích uhrají minimálně 800 bodů - ve věži věčnosti dojdou aspoň k první VELKÉ BRÁNĚ - zúčastní se aktivně dobrodružství společenství - férový obchod ve...
  3. WinterPhoenix

    Výměna úlomků v truhlách ve věži za krmení

    Myslím že by nebylo na škodu prohodit v některých truhlách ve věži věčnosti úlomky za krmení. Měl bych návrh, jestli by úlomky kouzel v některých truhlách věže věčnosti nemohli být nahrazeny krmením pro různá eventová stvoření. Úlomků kouzel padá z věže celkem dostatek a naopak krmení pro tvory...
  4. WinterPhoenix

    KING'S LANDING

    AHOJ všem hráčům a hráčkám! Jsme parta fajn lidí co si společně rádi zahrajou Elvenar ve všech jeho podobách. Společně pohodově makáme na turnajích i eventech a Vítáme každého aktivního hráče v našem společenství. Pomáháme s rozvojem, se surkami i radou a rádi pokecáme o hře na chatu, tak se k...
  5. WinterPhoenix

    Komunikace Označení zařízení

    Tak mne napadlo, jestli by nebylo možné zavést, třeba jen dočasné označení na jakém zařízení hráč hraje. Dočasné mám namysli než budou zavedeny zprávy do aplikace. Bylo by totiž fajn vědět jestli má smysl se snažit kontaktovat zprávou nějakého hráče jenž je třeba můj soused, ale hraje jen na...
  6. WinterPhoenix

    Město upgrade budov

    Zdravím hraji ještě sem tam i Forge of Empires a jedna možnost mi přijde, že by mohli uvítat i hráči zde. Možná to už někdo navrhoval, ale napadlo mne, že by se mohlo zavést něco jako renovační set. Ve FoE tato věcička slouží k tomu aby si hráči mohli vylepšit budovy převážně z eventů jenž...
  7. WinterPhoenix

    Přání WinterPhoenix

    Zas přiblížil se nový rok, Starému zbývá poslední krok. Předat vládu přestat být, Zase nový rok, ať už může žít. Na silvestra pití dosti, Na nový rok lásky do sytosti. Po celý pak příští rok štěstí, zdraví přeji moc. Vše nejlepší do nového roku 2019 přeje Fénix
  8. WinterPhoenix

    Představení WinterPhoenix

    Ahoj všem, ve skutečném světě se jmenuji Standa a jsem z Jižní moravy z vesnice na Podluží. K Elveneru jsem se dostal sice přes erotické stránky, ale byl jsem rád. Po hrách od innogames Grepolis a Forge of Empires byla tohle hra jenž mne skutečně zaujala. Především pak to, že zde je možnost...
Nahoru