• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Eragon92

    Fénixové

    Fénixové hledají nové aktivní členy kteří mají týmového ducha! :) Bohužel větší hráči nám po přechodu do poslední rasy Elementálů skončili což vedlo k menšímu úpadku ale jako správní Fénixové jsme opět povstali a pokračujeme dál. PRAVIDLA SPOLKU: Sousedská výpomoc min. 4x týdně. Účast v...
  2. Eragon92

    Opraveno mizení vedlejších úkolů

    Verze hry: 1.45.4 Prohlížeč a jeho verze: Microsoft Edge 41.16299.15.0 Verze Flash Playeru: 28.0.0 Operační systém: Win10 64 bit Herní svět: Arendyll Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: po protočení vedlejších úkolů na úkol, kterým jsem začínal po...
  3. Eragon92

    Opraveno Chybné zobrazení mapy

    Když otevřu provincii v turnaji a následně se vrátím do mapy v levém horním rohu je zobrazen stan který ukazuje počet bodů nahraných společenstvím. Když ale opustím mapu a vrátím se zpět stan již v lévém horním rohu není Verze hry: 1.21.8 Prohlížeč: Edge Herní svět: Arendyll Chyba se opakuje: vždy
  4. Eragon92

    Změna spolku

    Ahoj všichni, mám takovou otázečku ohledně změny spolku. Nás velitel se odmlčel a tak zakládáme nový spolek a teď řešíme jestli jde přejít hned a nebo je tam nějaká lhůta než je možno vstoupit do nového spolku?
  5. Eragon92

    Elvenar - chyby v zobrazení

    Ahojte, chci se zeptat taky se vám nezobrazuje na mapě ten stan v rohu který ukazuje postup v turnaji? Já ho tam jednou mám pak zase ne, ale 80% času se mi ve hře neukazuje. A také mám problém se zobrazením vylepšením kasáren, místo obrázku kasárny se mi tam objeví vzhled budovy kterou jsem...
  6. Eragon92

    Kvetoucí obchodní cech

    Chci se zeptat, má někdo postavený kvetoucí obchodní cech a je u Orků případně u Lesních duchů? Jde mi o to jestli se vůbec vyplatí ji stavět. Jak je rychlá výroba u duchů? Je to stejně otravné jako u Trpaslíků nebo rychlé jako u Víl případně něco mezi jako jsou Orkové?
  7. Eragon92

    Opraveno Upozornění ve výzkumu

    Popis: Při každém přihlášení svítí upozrnění na výzkum Ork stratég i když je výzkum dokončen a aktivován verze hry: 1.20.8 svět: Arendyll Flash player: 24.0.0 OS: Win. 10
  8. Eragon92

    Relikvie

    Dobrý den, chci se optat jak zvyšuje se počet relikvií potřebných na zvýšení bonusu? Mám totiž všechny provincie na křišťál dobyty (samozřejmě ty co jsem oběvil) a přesto mi v podmínkách svítí, že potřebuji ještě jednu relikvi pro zvýšení bonusu. Pokud ne rada promazat historii, cache atd...
  9. Eragon92

    Duplikát Kulturní body

    [Shrnutí] - zvýšení vědomostních bodů [Podrobnosti] - Nevím jak vám ale mě 10h cyklus vědomostních bodů příliš nevyhovuje. Proto bych uvítal kdyby se vědomostní body zvedly z 10 na 12. 1bod/h bych zachoval. [Důvody] - 10h cyklus mi jak z osobních tak pracovních důvodů nevyhovuje [Dopad na jiné...
Nahoru