• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. karhol

    Uživatelské jméno.

    Změnit nelze, dokonce nelze v uživatelském jménu změnit ani první písmeno ve jménu z malého na velké při zachování stejného uživatelského jména.
  2. karhol

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Hoď úlomky někomu se spolku do divu a úkol se splní... Možná to funguje i při hození do vlastního, ale je to škoda, protože tak získáš jen 10VB/ks..
  3. karhol

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Tak já se dostal ke hře až teď, vybral z tajemného objektu několik set VB, prastarých vědomostí, pár tisíc diamantů a budovy.. Do začátku kapitoly se ty VB hodily, prvních šest výzkumů je hned hotových. Teď se pustím do přestavby a doufám, že kapitola bude zábavná.
  4. karhol

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @GorGlin: přesně to co poslal @asviik
  5. karhol

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ted mi přišlo oznámení, že se blíží nová kapitola - ne betě zatím nic?
  6. karhol

    Diskuze Květinové probuzení

    Pokud beru zisk many na pole samostatně stojící budovy tak: - nejlepší je setová budova z karnevalové sady - fontána hýřilů, která při velikosti 3x3 dává 46000many za 24hod. To je 5111 many na pole/den. - druhá - svatyně Kirita - velikost 1x1 - 5100/24hod Jezírko snů 54000many/24hod na 12ti...
  7. karhol

    Diskuze Sezóna radosti

    Vzhledem k tomu, že se převážná většina úkolů plní běžnou hrou, tak za mně je to OK. Jen škoda že oproti minulé sezoně šly drasticky dolů odměny v denní truhle (ta za splnění 4 úkolů)- viz.@Lovec Krys zde...
  8. karhol

    Vylepšení dělnické chatrče

    To já bych byl radši kdyby více stavitelů mohlo najednou pracovat na jedné budově a tím by se zkrátil čas výstavby.
  9. karhol

    Duvtipny myval

    To taky pozoruju, při výběru se i po nakrmení nad mývalem objeví zisk 4VB, ale do lišty s VB nahoře se přičte správně 12VB. Je to stejné jako to do nedávna bylo u výběru z divů..
  10. karhol

    Diskuze Kotlík

    Já mám jednu knihovnu, věž jezdím pravidelně až na vrchol a stav úlomků se mi pohybuje mezi 360 a 390K. Starší a nepotřebné budovy mi zatím hnijí v adresáři, rozčaruju víceméně jen při úkolu z eventu. V řemeslné vyrábím tři věci: Krmení, stromkové budovy a VB jak přímé, tak prastaré vědomosti...
  11. karhol

    Diskuze Kotlík

    Myslím že není možné šanci zvýšit na víc než 50%, protože když to nejde za reálné peníze (DIA), nemůže to jít ani jiným způsobem ze hry.. A ještě se mi s kotlíkem objevila krátká nepovinná úkolová řada, která se dala splnit prakticky automaticky. Odměny úlomky a myslím že i pár činidel..
  12. karhol

    Diskuze Kotlík

    Drobný postřeh k míchání lektvarů: a) pořadí přidávání přísad do kotlíku nemá vliv na výsledné hodnoty bonusů lektvaru b) pořadí přidávání přísad do kotlíku má významný vliv na spotřebu čarodějnických bodů - stejný lektvar jsem nakombinoval za 5900bodů, ale také za 8100bodů
  13. karhol

    Diskuze Kotlík

    Za mně je kotlík velké zklamání, ale ještě tomu dám šanci. Minule jsem připravil generálovu melu, jenže jsem si nevšimnul, že hned po uvaření se aktivuje, čímž jsem ho vlastně vyhodil. Alespoň jsem si tedy ve studovně zlepšil vlastnosti. Po páteční obnově surovin bohužel generálovu melu nemůžu...
  14. karhol

    Diskuze Kotlík

    Ještě věta na WIKI : Pokud vítězný pohár neaktivuje efekt lektvaru, pro který jste úlomky kouzel použili, část úlomků vám bude vrácena! To mne pouze utvrzuje v přesvědčení, že ať smíchám co smíchám, výsledný efekt lektvaru mi náhodně vyplivne hra. A pokud efekt nebude takový, pro který jsem...
  15. karhol

    Diskuze Kotlík

    Jakého efektu nakonec dosáhnete, zjistíte až ve chvíli, kdy lektvar vypijete. Co je tohle za nesmysl -neměl bych znát efekt lektvaru před použitím?? já si složitě namíchám nějaký lektvar na určitým účelem a když ho nakonec použiju, efekt bude náhodně úplně jiný?
  16. karhol

    Diskuze Kouzlo zimy 2022

    Náměstí i Panství poutníka mám postavené (každou budovu 2x vedle sebe) - pokud je tento set za účelem výroby many, pak opravdu stačí pouze tyto dvě budovy, neboť dává maximální bonus many. Náměstí má jen jediný možný bonus za sousedství a Panství má další 4 možnosti (3x relikvie + spojovací...
  17. karhol

    Výběr Zlatá Propast

    Nahoře v horní liště ,tam se při výběru připočítává větší množství než je vidět u zlaté propasti, hlubiny, věží atd.. Protože jsem před chvílí vybral, zvýraznil jsem to na screenu u Hexik - výběr zhruba v levém dolním rohu a přípočet v pravém horním, rohu.
  18. karhol

    Výběr Zlatá Propast

    Podívej se při výběru, kolik mincí Ti vyskočí nad propastí a zároveň se v tu samou chvíli podívej, kolik se Ti přičítá v celkovém sumáři - tak jak je vidět na screenu od Hexik - já mám to samé jako je na screenu. Opravdu to vypadá na kulturní bonus.. Dělá to i Hlubina. Je pravda, že jsem tomu...
  19. karhol

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    9hodinová výroba v manufaktuře na svitky - osvícené zboží
  20. karhol

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Dnes mi ve zprávách naskočilo, že na betě je nová funkce KOTLÍK. Jelikož na betě nehraji, nemám vůbec představu co čekat. Může někdo objasnit tuto funkci? Díky Karhol
Nahoru