• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. amalka45

    Diskuze Podzimní zvířetník

    ahojte tak ve finale prisel turnaj a snim relikvie takze jsem nakonec dodelala komplet ale jen 9vylepseni medveda .......takze budu doufat ze v dobrodruzstvi bube jako odmena.
  2. amalka45

    Diskuze Podzimní zvířetník

    zdravim jsem na ukolu vyrob opar nebo technologii no ani jedno nemuzu splnit nemam opary a nemam relikvii a neni ani moznost ji vyzkoumat na bojisti.....tak asi podzimni udalost neudelam technologie jsem ve fazy vyzkumu kde je 250 000houbicek......k tomu nemam co dodat je to na dlouho,tak me to...
  3. amalka45

    Diskuze Podzimní zvířetník

    ahoj tak jsem zacala a uz zkoncila je tam cosi napsane ale ja si to neprelozim neb neumim anglicky byt jsem vsechny vyrobny i dilny mela na 3hodiny tak to neni ono . takze budu cekat az se mi to prelozi do cestiny - tak uz vim je to Věž no stalo me to 100diamantu tak to je supr ted budu...
  4. amalka45

    Diskuze Řemeslná výroba

    ahojte dokoncilajsem remeslnou vyrobu a splnila Opar a jako darek jsem dostala 35knizek moooocinky dekuji.takze pro me to konci skoda relikvii ktere jsou treba na jina kouzla pro me vyuzitelnejsi a prospesnejsi.
  5. amalka45

    Diskuze Verze 1.61

    ahojte nevim kam napsat jsem u lesni vyroby a pokud chci postavit lesni vyrobu tak musim za diamanty.coz drive nebylo a ja ted tedy postavila jinak se nehnu a nedokoncim hru.
  6. amalka45

    Není chyba zamrzá noční farma

    ahojte tak jsem si chtela postavit tovarnu na mramor.vyrobu u mam to za floreny tudis nepostavim nic.....
  7. amalka45

    Zrychlení výroby

    ahoj jsem spokojena prisla jsem az ted k pocitaci takze nez pujdu spat tak stihnu nejakou otocku po hodine super .
  8. amalka45

    Diskuze Kult fénixe

    ahojte nevim jak to pada vam zatim od zacatku akce zadna budova dostavam pozehnane knizek ,opravdu po tech strasne touzim hezky den preji
  9. amalka45

    Diskuze Kult fénixe

    ahoj jak jsem zacala koncim ani denni ukol delat nemohu vsude chteji orky a ty jsou jeste v nedohlednu......boje prohravam protivnik je o 50 procent silnejsi ....k tomu nemam co dodat tak budu zkoumat provincie a tim pro me tato hra konci tak nekdy priste a co jsem vyhrala,? JAKO vsici nic z...
  10. amalka45

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    ahojte ukoli splneny s predstihem ale na posledni dekorku uz to neda chybi 160bodu skoda skoro pred prahem.samozrejme jsem vyuzila dvojnasobku ale nestaci......
  11. amalka45

    Diskuze Halloweenská úkolová linie

    ahoj take koncim na 30ukolu temer pred branami nejsou provincie tedy vyzkoumany navic a take uz nemam zasoby....skoda priste si rozmyslim zda to budu hrat nebo radeji si skudlit na dalsi postup .vojaky uz mi pobili.....
  12. amalka45

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    ahoj do mobilu i tabletu stahnuti bez problemu i hra nactena jen neni nikde momentalni hra helovin vse ostatni super hrat s mi bude bezvadne.
  13. amalka45

    Diskuze Podzimní událost

    no ja treti mit nebudu chybi spustu orechu.jinak 91ukolu splneno a ted uz zbytek dennich ukolu a je finito.
  14. amalka45

    1. kolo

    rekla bych ze je to dekorace lahůdkařství
  15. amalka45

    1. kolo

    nasla jsem 11 vajicek
  16. amalka45

    znamenia zverokruh

    štír
  17. amalka45

    Kolik je vám let?

    take jsem klikla za svuj vek se nestydim je me 47let.
  18. amalka45

    Slovní kopaná

    narcis
  19. amalka45

    Jméno,město,zvíře,věc,rostlina

    Tamara,Tábor,Tarantule,Taška,Tabák Ji
  20. amalka45

    Slovní kopaná

    eklektus
Nahoru