• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Alexandrie16

    Velikonoce Alexandrie16

  2. Alexandrie16

    Div Alexandrie16

    Kouzelné knihy Prastarý div, který by měl prodlužovat trvání kouzla Inspirující rozjímání a dále po dokončení výroby jakéhokoli kouzla v akademii kouzel poskytne kouzlo navíc. Budovu si představuji spíše jako hromadu knih (viz. obrázek). :)
  3. Alexandrie16

    Zprávy

    Ahoj, včera jsem narazila na jednu zajímavou věc. Chtěla jsem jednomu hráči, který není u nás ve společenství, poslat jeden odkaz ke hře a nešlo mi to (viz. obrázek). Proč je to tak nastavené? Hraju přes chrome, html5.
  4. Alexandrie16

    Amuni jednotka Alexandrie16

    Má bojová jednotka sice vypadá jako roztomilá kočička, ale nepřátele dokáže dokonale odzbrojit svým smutným pohledem, který je její nejsilnější zbraní. Také drápky a roh dokáží nepřátele pořádně potrápit.
  5. Alexandrie16

    Přání Alexandrie16

    Milý Elvenare, ke tvým 3. narozeninám ti přeji jen to nejlepší, hodně štěstí a bujarou oslavu, jen pozor na trpasličí pivo, kouzlo víl, vábení lesních elfů, nevábný dech orků a goblinů, na oheň a kouzla draků a čarodějů, nepřejez se pokrmů půlčíků a nezamotej se do všech těch elementálů. :) To...
  6. Alexandrie16

    Opraveno Nesprávný datum ve zprávách a upozorneních

    Verze hry: v1.58.3-(f0da192a9) (2018-07-12 9:26) Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 67.0.3396.99 Verze Flash Playeru: 30.0.0.134 Operační systém: Windows 8.1 Rozlišení obrazovky: 1366 x 768 Herní svět: Arendyll i Winyandor Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5 Detailní popis chyby...
  7. Alexandrie16

    Mapa Alexandrie16

    Elvenarská mapa Elvenar je svět protkaný podivuhodnými místy. Pověsti říkají, že existují místa, která elf, člověk a ani jiná živá duše neprozkoumala. Na severu se rozkládají Písčité hory. Dříve v nich žili pouze trpaslíci, ale válkami s obry ztratili kus území. Trpaslíci jsou jako malý...
  8. Alexandrie16

    Alexandrie16

    Tak se na poslední chvíli také přidávám. Také to podle toho vypadá :D ale ve skutečnosti o něco lépe :D:D Jinak všem přeji do nového roku mnoho surovin, vyhrané boje a jen to nejlepší společenství. :)
  9. Alexandrie16

    Umělecké dílo Oheň lesních duchů

    Oheň dává neobyčejné světlo a teplo. Tomu, kdo ho vlastní, přináší nekonečné světlo a teplo do jeho města.
  10. Alexandrie16

    Logo Alexandrie16

    Tak jsem to také zkusila :)
Nahoru