• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. SOLARIS

    Aktuálně máme 2 volná místa pro nové spoluhráče. Pokud Tě hra baví a zvládneš alespoň 2 patra Věže, tak neváhej a piš zástupcům - hrac552, Planeta1215 nebo Latty7. Naše heslo je : Hrajeme hodně, hrajeme rádi, ale současně na pohodu. Pokud Tě nabídka zaujala, zbytek informací najdeš v Popisu...
  2. Solaris

    Hledáme aktivního spoluhráče/spoluhráčku. Očekáváme slušnost v komunikaci, zvládnutí Věže -2 patra jsou minimum - , v turnaji alespoň 2500 bodů. Čas od času hrajeme DS naplno a pak obvykle zvítězíme. Pokud máte zájem nebo dotaz, napište mně Zprávu.
  3. Solaris

    Na Arendyllu hledáme jednoho hráče/hráčku na doplnění stavu spolku. Slušnost v komunikaci a schopnost zvládnout minimálně 2 patra Věže jsou podmínkou. Občas hrajeme DS na vítězství. Zdar a radost ze hry ;):diamond:
  4. Solaris

    neaktuální
  5. Na čem závisí obtížnost provincií vyjma vzdálenosti?

    Dvě města v jsou poslední kapitole. Jedno má 645 dokončených provincií a další provincie jsou žluté obtížnosti a druhé město má 619 dokončených provincií ale další provincie jsou už v červené obtížnosti. Do tedˇ jsem si myslel, že obtížnost se řídí jen vzdáleností.
  6. Partička z Arendyllu

    Hledáme spoluhráče. Nabízíme slušné a férové jednání a turnaj na 10 beden. Věž občas až nahoru - po dohodě. Komu to takto vyhovuje - neváhejte a napište - zažádejte o vstup.
  7. SOLARIS

    Určeno k smazání.
  8. Příkazy v chatu na PC

    Ve Wiki se píše o třech příkazech v chatu, ale funguje mi jen příkaz /who. Soukromá zpráva a help nefungují (nebo je to rukama?). :-)
  9. Obchodnici z Unuri-hlavní úkoly

    Jaký je poslední úkol v Obchodnících??? Případně existuje už seznamúkolů?? Dík, předem. Asi "Prodej obchodní centrum" ....
  10. Solaris

    Aktuálně ( tj.30.3.2021 ) zveme do našeho společenství jednoho až dva nadšence - pravidelné hráče/hráčky, kteří nemají v zásadě problém odehrát turnaj na minimálně 1500 bodů a Věž do vrcholu druhého patra, ale zkusíme to i se začátečníkem, který má chuť hrát. Nemáme za cíl být špičkové...
  11. Solaris

    Potřebuješ plánky z 10.truhly turnaje nebo diamanty a urychlovače z Věže?? Přátelské společenství ti pomůže i s rychlejším postupem ve hře. Uvidíš, že hra v pokročilých rasách je ještě zajímavější než na začátku. :-))) Napiš veliteli nebo zástupcům do společenství Solaris. // Příspěvek...
  12. V kouzelných dílnách nejde spustit výroba

    Musel jsem to obejít tím, že jsem postavil jedničkovou dílnu a pak výrobu pustil hromadně.
  13. Orientace na fóru při hledání společenství nebo hráče

    Pokaždé, když hledám správné místo ve Fóru pro příspěvek Společenství hledá hráče, zas a znovu tápu a tápu ... Možná rychle zapomínám :) . Ale v této souvislosti mě napadá, že by stálo zato zvýraznit (vypíchnout) na Fóru vlákno Hráč hledá společenství, aby začínající hráči nemuseli dlouho...
  14. SOLARIS

    Neaktuální...
  15. Solaris

    Není již aktuální - bylo aktualizováno novou zprávou v pátek 4.9.2020.
  16. Soutěž hrac552

    1. účastník 2. přispěvatel :diamond: 3. přispěvatel :diamond::diamond: 4. přispěvatel :diamond::diamond::diamond: 5. rádce fóra :diamond: 6. rádce fóra:diamond::diamond: 7. rádce fóra :diamond::diamond::diamond: 8. mistr fóra :diamond: 9. mistr fóra:diamond::diamond: 10. mistr...
  17. Nelze opravit Nelze zavřít standardně okno pro vkládání VB do cizích Divů

    A: v1.100.3-(59aa9af) (2020-03-19 10:37) B: Google Chrome je aktuální Verze 80.0.3987.149 (Oficiální sestavení) (64bitový) C: používám html D: Windows 10 Pro, verze 1909, build 18363.720 z 29.1.2020 E: 1920 x 1080 F:Arendyll G: 5 H: okno pro vkládání VB do cizích divů nemá ikonku "X" pro jeho...
  18. Solaris

    Hledáme ještě jednoho hráče - nepromeškej možnost - hrajeme pravidelně 10 truhel. V DS j I DS. Pojď, přidej se k nám! Baví tě hra? Hraješ hodně, ale současně chceš hrát v pohodě?? Máš šanci v Solarisu :)) Daří se nám dosahovat výborných výsledků bez nějakých stanovených limitů, což považujeme...
  19. Fénix Fénixův komplex

Nahoru