• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. nataly111

    Soutěž Nataly111

    Můj kamarád Mario, který tu soutěžil o několik let dříve mě sem poslal, abych se představil.:D Tak tedy, jmenuji se Marcus a jsem velice záludný. Měl jsem přinést nějaké to vajíčko pro elfy. Tak tedy přejou si volské, natvrdo nebo prostě přímo čerstvě snesené od slepičky? Jo a také říkal něco o...
  2. nataly111

    Není chyba Sídlo ve vylepšování poskytuje možnost motivovat a vybírat mince.

    A. Verze aplikace: 1.52 B. Operační systém: Android C. Herní svět: Arendyll D. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 E. Detailní popis chyby: Sídlo vylepšuji, přesto dostávám výpomoc a můžu i vybrat mince. F. Kroky, které vedou k chybě: Myslím, že ti co mi klikli na sídlo, motivovali přes...
  3. nataly111

    Nataly111

    Ahojky všem, Hru hraji už velice dlouho, hledám si nové společenství. Nějak nemám štěstí na výběr a nebo jen nemám ten správný elán. A to nemluvím o elánu do hry. Elvenar je moje srdcová záležitost. Je pro mě důležité jaké podmínky máte, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem. Mám zvýšenou na...
  4. nataly111

    Opraveno Tržiště a dělníci

    Verze hry- v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20) Prohlížeč - FIREFOX 52.0.2 Verze Flash Playeru: 25.0.0.127 Rozlišení obrazovky: 1920x1080 Herní svět: Arendyll, Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5 Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!) Klikat na...
  5. nataly111

    U 25 - TI ULIČNÍKŮ

    Dlouho jsme byli týmem Serious Company. Postupem času jsme zjistili, že jsme skvělá parta. Návrh změny názvu byla náhoda vyvolaná soutěží. Navrhla jsem nové logo našeho společenství, tak se mrkněte třeba se bude líbit. Nedávno nás opustila jedna členka a my hledáme nového hráče. Hlavní podmínka...
  6. nataly111

    Opraveno Údaje u divu

    Když jsem včera v noci šla k spoluhráči do věže prosperity. Viděla jsem správnou úroveň 13, ale udaje jsou moje. Přikládám obrázek jako důkaz. To stejné je i u jiných divů. Vy jímkou jsou pouze divi, které nemám, pokud se mrknu na div který nemám údaje sedí. Dnes mi to potvrdil další člen...
  7. nataly111

    Opraveno Chybička malá v úkolu letní slunovrat

    V textu úkolu je vyrobte 2 pokročilé nástroje, vyrobit musíme ale 3. Je tu další, asi jich bude víc. 5 relikvií ale musím jich mít 9. Posílám i obrázek jako důkaz.:rolleyes::rolleyes:;)
  8. nataly111

    50 diamantů

    Včera většině z nás přistálo na účtě 50 diamantů. Za to samozřejmě moc děkujeme, ale otázka je za co jsou a proč je někteří nedostali? Tuto otázku jsem dostala jako velitelka svého společenství a protože si nevím rady obracím se na vás.:) Moc děkuji za odpověď.:rolleyes:
  9. nataly111

    Opraveno Nepřeložené Střet vyřešen

    V turnajích jsem narazila na angličtinu. Celý text je anglicky, jen název a body do turnaje je přeloženo správně.:rolleyes:
  10. nataly111

    Logo Elvenaru

    Omlouvám se, jestli to jsem nepatří.:oops: Pátrala jsem, ale nevypátrala, nevíte prosím. Kdo logo Elvenaru vytvořil? Děkuji.;)
  11. nataly111

    Opraveno Čáry přes město svislé

    verze Hry - v1.4.5-(bd416d0) (2016-04-27 9:12) Prohlížeč Chrome Verze 49.0.2623.112 Operační systém W7 Herní svět Arendyll Po aktualizaci se mi vytvořilo ve městě spoustu svislých čar. Posílám i obrázky. jen podotýkám, že to nemám sama. Jiný člen týmu ve společenství mi to potvrdil, taky...
  12. nataly111

    Kraslice Nataly111

    Ahojky Dozvěděl jsem se o vašem světě a chtěl bych se s vašimi elfy skamarádit, říkali mi, že tu jsou víly, nové jako já a tak jsem pro ně vyrobil kraslici. Také mám rád květiny jako ony. Snad je to dostatečný dárek na to, abych tu s vámi mohl zůstat:rolleyes: s pozdravem váš skřítek Mário:)
  13. nataly111

    Opraveno Angličtina při přihlášení do světů

    Jsi nejsem jistá, protože to vždycky přeběhnu a honem rychle se přihlásím do světa, ale že to bylo celé česky?;)předtím myslím:rolleyes:
  14. nataly111

    Valentýnka Nataly111

  15. nataly111

    Serious Company

    Vítáme tu všechny pohodové hráče. Pokud máte zájem přidat se k nám, pište Nataly111 nebo Kikina266. Opravdu nezáleží na kolikátém jste místečku v žebříčku, ale spíše na uvolněné a přijemné komunikaci a vzájemné pomoci. Hledáme nové hráče, tak se můžete kdykoliv ozvat, odpovíme Vám. Oceňujeme...
  16. nataly111

    sněhulák

    Ahoj, tento příspěvek je vytvořený k sněhuláčkové soutěži. Mám pro vás také jednoho, trochu sem si sice mákla ale snad se vám bude alespoň trošku líbit. Tak zatím pa vaše Nataly
Nahoru