• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. luterina

    DS - Jáma a její vylepšení

    Ahoj všem, ráda bych pro oživení, zpestření a lepší zábavu v Dobrodružství společenství ocenila nějaké vylepšení v Jámě. Pokud tedy máte nápady či návrhy na změny, které by se vám v ní líbily uskutečnit, prosím určitě je sem zapište, pevně věřím, že ty nejlepší se k možné realizaci na stůl...
  2. luterina

    Ve Věži nelze v chatu použít odkaz na výpomoc s Divy

    v1.127: Google Chrome Verze 90.0.4430.85 Windows 10 Home Rozlišení obrazovky 1680 x 1050 Arendyll a Winyandor Výskyt chyby 5/5 Když jsem ve Věži a otevřu si chat a chci kliknout u jakéhokoliv hráče v nabídce akcí na "Prastaré divy", tak je daný odkaz nefunkční:
  3. luterina

    Soutěž luterina

  4. luterina

    Předáno Přidání do Přehledu provincií, provincie "Vyřešené"

    Ráda bych věděla, s ohledem na možnost plánování dosažitelných bodů na daný turnaj (např. i za účelem dosažení osobního či světového rekordu), "kolik mám vlastně ve světě těch provincií na danou relikvii vyřešených"??? Na Mapě světa je počet "vyřešených" provincií na danou relikvii, shodný s...
  5. luterina

    Předáno Přehled žebříčku trvalých bodů získaných (do spolku) z DS

    Ráda bych věděla, kolik trvalých bodů získá společenství z Dobrodružství společenství, do žebříčku společenství? Na Wiki ve Společenství - žebříček se totiž píše: "Body společenství jsou součtem bodů členů společenství + body získané v dobrodružství společenství.", ale ten přehled trvalých bodů...
  6. luterina

    Opraveno Překryté ikony na DS

    Android, verze 1.95, Arendyll, výskyt chyby 1/5 Dobrý den, po návratu z mapy určené na DS, ikony určené na DS překrývají základní nabídku ikon na liště, takže se nelze dostat do oblastí, které základní lišta nabízí.
  7. luterina

    Soutěž luterina

    Blíží se úplněk a stále nemáme to zaříkávadlo, povzdychla si Velká Matka Elvenarů, nevím co mám dělat Elišare, není tu nikdo, kdo by se ho vydal hledat, všichni jsou zaměstnaní očekávaným příchodem svátku Měsíčního kamene, budeš muset někoho vyslat Ty sám, jinak nebudeme moci o svátku zářit...
  8. luterina

    Nelze ověřit Stonehenge nezobrazuje stejné hodnoty

    Android, verze 1.84.2, Arendyll když si zobrazím u budovy Stonehenge v informacích a v pokroku jaké má parametry výroby, tak mi neukazují stejnou hodnotu u many, v informacích je uvedené mana : 2 x 5376 / 48h a v pokroku jen 1 x 5,4k / 48h https://ctrlv.cz/lzVq https://ctrlv.cz/WNja...
  9. luterina

    Soutěž luterina

    mám dvě města, na Arendyll jsem si postavila Fénixe ohnivého a dnes díky splněné Výzvě je rozvinutý na maximum, na Winyandor jsem se rozhodla mít Fénixe dva - ohnivého a bouřného, ono tam se to ve dvou lépe táhne :)
  10. luterina

    Prastaré divy Konstrukti neodkazují na své divy

    Ahoj, když na Wiki najedu v přehledu divů na Konstrukti https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Prastaré_divy tak mi popisek hlásí Amuni a též i odkazem. Jde o to, že nevím jestli Konstrukti mají divy na skalách a nemůžu se na ně tak podívat.
  11. luterina

    Město Budovy divů na skalách i jinde

    Dobrý den, moc se mi líbí ty bonusové budovy divů co jsou na skalách, škoda jen, že od Obchodního cechu už žádné takové nejsou a proto bych byla ráda za další, např. jednu bych si představovala umístěnou někde dál, v tom údolí co je za městem. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::)
  12. luterina

    Dobrodružství společenství

    Ahoj, v sekci - Předměty dobrodružství je uvedené u kouzelných odznaků "získej 1 kouzelný předmět NEBO 100 prken/elixírů/hedvábí", nemělo by tam být místo "NEBO" spojka "A"? https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Dobrodružství_společenství#P.C5.99edm.C4.9Bty_dobrodru.C5.BEstv.C3.AD
  13. luterina

    Lenivý sněhulák

    Ahoj, hledáme hráče na doplnění týmu. ⛄ Dáváme každý turnaj 14 truhel, tedy hledáme hráče, který je v turnajích aktivní, a dále hráče, který ve Věži - dává 2 - 3 p. a rád se zúčastní DS (poslední umístění máme na 6. místě). Na výměnu VB v divech máme k dispozici na výběr 3 druhy (Vláček)...
  14. luterina

    Lesní duch luterina

    "Já bych mohl", zavrzal v těžkém křesle černý Bárdin, stařičký kronikář Elvenaru. "Lesní duch mi ten příběh vyprávěl". Zamyslel se a pohladil po své, od světla ohně, blyštivé pleši. "Toho mladíka lesní duch znal, bodejď by ne, vždyť ho tenkrát zachránil od jisté smrti z Proklaté bažiny, ona...
  15. luterina

    Nelze ověřit Výzkum - kapitola Víly

    Verze aplikace: 1.66 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1/5 Detailní popis chyby: V přechodu z kapitoly VII. (Víly) do kapitoly VIII., mi hlásí po vyzvednutí pokladu že jsem přešla do kapitoly IX. Lesní elfové Kroky, které vedou k chybě: 1...
  16. luterina

    Přání luterina

    Ty můj milý Elvenare, tak už je ti jeden rok, to co jsi nám předvedl, nebyl to jen krůček, byl to přímo skok! Přání mé ať k Tobě letí, hodně zdraví, hodně štěstí, úspěchu a lásky, ať se směješ, ať se bavíš, ať radostí záříš, jak pod Sluncem sedmikrásky!
  17. luterina

    Kraslice luterina

  18. luterina

    Akademie kouzel - požadavky

    Dobrý den, Akademie kouzel nemá v požadavcích na její výstavbu - tak jak je uvedené na https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Akademie_kouzel - relikvie s posílenou produkcí. edit: ..dále na Wiki nejsou uvedená její vylepšení na level 2 a 3.
  19. luterina

    Zavedeno Označení měst s Prastarými divy

    Ahoj, ráda bych, když přijdu na mapu světa, měla označené město - které vlastní Prastaré divy - např. ikonkou runy, také by mohl počet ikonek run odpovídat počtu ve městě umístěných budov Prastarých divů. Děkuji. :) luterina
  20. luterina

    Přátelé a mír

    Ahoj, jsem nově velitelka již staršího společenství (z Arendyll) a renovuji jej, nyní jsme v něm hráči (20) aktivní i neaktivní, těch aktivních, kteří sousedsky motivují každý den, je nás 7 (někteří z nás se znají z Foe) a rádi bychom aby nás těch aktivních bylo více a postupně se co nejvíce...
Nahoru