• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. flego

    Artefakt ohnivého fénixe

    No, škoda, že se aspoň ty základny nedají měnit. Dík za odpověď
  2. flego

    Artefakt ohnivého fénixe

    Ahoj. Mám 11 artefaktů fénixe. Rád bych postavil druhého ohniváka. Dá se vůbec nějak sehnat druhá základní budova? A pokud ano, mělo by to vůbec nějaký vliv při turnaji? Jestli to někdo řešil, dík za odpověď.
  3. flego

    Prastaré divy

    Ahoj. Mám dotaz na prastarý div "Termální pramen mládí" ,kde každý další level nabízí navýšení obyvatel v obytných budovách o 0,5%. Funguje to i u kouzelných budov? I když jsem na levelu 16(+13%),vlastně jsem ani nekontroloval, o kolik lidí více mi přibylo po posledním vylepšení. Má v tom někdo...
  4. flego

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahoj, může mi někdo odpovědět?, ty královské odměny za 1500 dia, můžu si vybrat kteroukoliv, nebo je to losovačka,co mi vypadne?... jen dotaz lidí z mého společenství, díky :)
  5. flego

    Zadání 2. úkol

    Mapa Věže věčnosti
  6. flego

    Zadání 1. úkol

    Termální pramen mladí- zvyšuje počet obyvatel v obytných budovách, čímž se dá ušetřit místo
  7. flego

    Soutěž flego

    @Micaella -dle zadání ??? mám Elvenar v ❤ bohužel kdybych ho ukázal, nic ze mě nezbyde.
  8. flego

    Soutěž flego

    Všem, kdo věnují se hraní, patří moje zamávání, nelekejte se mne prosím, jedno očkování v sobě nosím, jsem po testech, negativní, chci jen hrát si, jako jiní, Elvenar je srdce mé, žloutkem ho mám zalité...
  9. flego

    Soutěž flego

  10. flego

    Soutěž flego

    Bylo,nebylo... Náš příběh začíná počátkem třetího věku,kdy neohroženě vládne elfům Telerbin, kterému se podařilo sjednotit většinu elfů pod jednu říši. Avšak lesní elfové zůstali věrní zemi Elvenaru a k říši se nepřipojili. Žili v míru spolu s lidskou rasou a orky, kterým vládl na svém území...
  11. flego

    Soutěž flego

    Kdo dosáhne vrchol věže, vylepší si fénixe,kdo turnaj hraje vážně, získá plánek,o to jde,kdo nehraje ve spolku, toho čeká krutá msta, chybějící artefakty stoprocentně nezíská, kdo hlídá si své eventovky, nakonec ho odmění, kdo však sbírá jednom bobky,status se mu nezmění. Ovšem je to jenom hra...
  12. flego

    Černý pátek

    @Vicky1177 : no urychlovače se mi fakt počítat nechtělo,ale s určitostí dalších 100.000 dia bych zinkasoval :) , a nejsem sám, spousta lidí musí mít za nějakou dobu nasysleno všelijakého harampádí...jak by se krásně měnilo,kdyby to šlo, každé dva měsíce nás krmí novou rozvinutelnou budovou, a...
  13. flego

    Černý pátek

    Do dneška jsem si myslel, že za slovním spojení "Černý pátek" je schovaná neodolatelná nabídka, ale rychle jsem vystřízlivěl :) Čekám na konec směny, tak jsem trochu počítal. Vzal jsem si do merku portálovku 50% ve slevě za 1440 dia. No, kdyby se karty obrátily, a já všechny moje portálovky...
  14. flego

    Diskuze Mlžný les

    Za pět minut tři dýně,a i kocouři jsou sem tam :) ,ale nebýt školení na BETĚ,tak než ten systém pochopím,tak mám všechno utracené :) ať se daří
  15. flego

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    No,to bude asi ono,jen jsem trochu natvrdlej :), snad to do spuštění live serveru vybrousím, díky...
  16. flego

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    No já se dopracoval tady k tomuto stavu,jsem v polovině úkolů a u prvního atrefaktu, video jsem viděl, ale nějak to nemůžu pobrat. :(
  17. flego

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Normálně jsem z toho "paf" vůbec nevím,co se po mě chce, uvalil jsem snad 800 bazmeků a myslím jsem pobral 10 PV a jedno kouzlo,ani nemůžu odkrývat pole, které chci,ale které mi to dovolí,a vlastně všude je nic :), mám "už" 7/20 z prvního atrefaktu, fakt jsem na toto krátkej, můj mozek se zjevně...
  18. flego

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Jasně, že je to o lidech ,jen mě trochu zaráží, že v eventech počítají s tím, že se artefakty dohrají v DSku. No dle mě to právě spolu neoddělitelně souvisí, zahraješ event, nehraješ DS, tvoje výhra se rovná budově několikanásobně řádově nižší,tedy jemně řečeno " zbytečná ".
  19. flego

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ... To ale odporuje 24 hodinové výrobě @Danber7777 (třeba výroba ve třech druzích dílen na diamantový náhrdelník, dvoudenní výroba soch...),a nemluvím o přípravě města,tedy místa pro takovouto výrobu, počínaje už před zahájením předvýrobou,atd,tedy nějaký společný plán,jak,co a kdy...
  20. flego

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Taky jsme dohráli tři cesty,ale ta migrace lidí je bohužel obrovská, navíc nemáme pravidla,kde lpíme na bezprostřední účasti společných akcí po celou dobu jejich trvání,pokud se neslezou lidi,co u PC sedí od rána do večera,tak to není ani možné. Ti,kdo takové lidi poskládali, těm to přeji,ale...
Nahoru