• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. redking123

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Ahoj, vi nekdo co je to za verzi? (na bete mi to nejak uniklo - tak dlouho jsem to ignoroval az by konec ;-) ) Vypada to, ze bychom to i hrali, ale cestou nejmensiho odporu (nejsnazsi cestou)...
  2. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    ani jeden cz nejel uz ve 3 v noci, v apce matouci zprava, v browseru, ze udrzba. cz2 zrejme v poho (nakonec), cz1 nikoliv. na bete byla vyva a zvysena vyroba t1, t2, t3, vzdy jeden den.
  3. redking123

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    @Lovec Krys - vidis to me nenapadlo, ze si takhle vlastne vylepsim nabidku akademie :)
  4. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jenze fenix je problematicka vec. Fenixe sice sezenes v akademii, ale dost tezko ho vylepsis na 10. level. Me se to treba na cz1 ani na bete nepovedlo (nehraju to tam tak dlouho). A buhvi kdy budou dalsi artefakty. A bez fenixe je v nizsich kapitolach turnaj i vez dost utrpeni. No promakany...
  5. redking123

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Takze, kdyz jsem na bete ziskal 6 artefaktu, tak to neni uplna katastrofa? :cool: A chybi mi asi 20 tech susnu a mam jich 7. Tech 6 bych vymenil za 3 stare. S tim fenixem je to tezke, to neni barak, ktery vymenis za lepsi. Uz jen kvuli artefaktum, ktere uz nikdy nesezenes. Jinak jsem...
  6. redking123

    Opraveno Přihlášení z počítače

    beta funguje normalne, cz1,2 nikoliv
  7. redking123

    Diskuze Věž věčnosti

    Na bete zacala vez normalne. Snizili odmeny dia v truhlach tak na polovinu a zvysili na 150 odmenu na vrcholu. Odmeny u 1. a 2. patra jsou stejne. Takze spolecentsvi, co udela celou vez ziska celych 50 dia navic a to se vyplati.
  8. redking123

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    @iDavis: Nekde se ale psalo, ze ty artefakty pujdou smenit jen po dobu eventu. A na bete jsem tuhle smenu videl v akademii zatim jen jednou. Ziskas tak 6-8 novych artefaktu, 3 stare. Ty nove ani nebude kde vymenit. Budova je k nicemu. Ti co jsou v nizsich kapitolach si budou moc tak akorat...
  9. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jasne pro hrace na konci vyzkumu ty pozehnani asi moc nebudou, lepsi by byly urychlovace. Pro hrace rekneme v 6. kapitole (kdy nejspis nemas nic, hlavne nemas kladivka) se snad muzou hodit. Prislo mi to jako zajimava vec. U starych hracu lze spolehat na "leta jsem to budoval, prece to ted...
  10. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Podle me studny nebudou. Z hlediska byznysu INNO je to nesmysl. Ale mohli jednu dat mezi ty postupne odmeny. V tomhle eventu je spis zajimava novinka davajici 5 oddilu vojaku z kasaren (jde to do inventare, ne ze rovnou dostanes vojaky). Odmeny - v 15. kapitole tam nic nevidm, v nizsich lze...
  11. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jenze tady je to nastavene tak, ze Hasek, Jagr, Messier hrajou s hokejkama (protoze je kdysi dostali) a ti, co prijdou ted s klackama (protoze nic jineho nedostanou). To je asi tezko prekonaj. ;)
  12. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak 2. ohnivaka asi nikdo nema, nicmene v 15. kapitole se hodil i ten modry. Tady jde o to aby tohle ziskali novi hraci. Ja si myslim, ze handlovani artefaktu mezi sebou je k nicemu. Kdyz nic jineho, tak to degraduje tu budovu. (jo jasne mam artefakty od pernikovky i stonehenge) V tom eventu...
  13. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Vypada to, ze vyvojarum z Inno definitivne hrablo o_O Akademie kouzel: artefakt fenixe (ten puvodni) = 2 artfekty fenixe (noveho) + 5 katalystu (nebo naopak stary za novy ?) :oops:
  14. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @Lovec Krys Tak tady jsou 2 problemy ktere nejsou resene: 1. udrzet stare hrace. Ja uz to hraju ciste ze setrvacnosti. Cekam na 16. kapitolu a ocekavam, ze to bude horsi nez 15. 2. udrzet zacinajici hrace. A tam je to tezsi, protoze ty tu nic nedrzi. Vsechny nove veci maji horsi pomer cena/vykon...
  15. redking123

    Diskuze Věž věčnosti

    Cili je to jeste vice symbolicke nez ten 2h urychlovac za ucast v DS (pro pro prvnich 100). ;) Asi by to uplne symbolicke byt nemuselo. A kazdopadne by se to melo zapisovat (do poradi spolecenstvi)
  16. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak tech 14 VB dava smysl pro hrace v nizsich kapitolach. Pokud ovsem maji cim krmit fenixe a pokud ho dostanou na lvl 10. Jestlize to ma byt krok jak dat neco novym hracum, tak je to dobry krok. Na druhou stranu se nemuzu zbavit dojmu ze Ino tuhle hru odepsalo. Apka se nevyviji, zmeny v...
  17. redking123

    Diskuze Elvarianský karneval

    Podle me studny uz byly (1. den), a uz na to maji jen 2 dny, takze je to vysoce nepravdepodobne. Diamanty si mas kupovat, ne je generovat ;)
  18. redking123

    Diskuze Elvarianský karneval

    @Emhyr var Emreis II : na bete dlouho nic a pak 2x za sebou 500 a pak zas nic. Na druhem svete doted nic. No znas to, statisticka pravdepodobnost a naprogramovana pravdepodnost spolu nemusi moc souviset. :DTaky dokazu pouzit funkci random tak, ze to bude davat stale stejna cisla :cool...
  19. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jo a presne to sedi.
  20. redking123

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    NE Jenom uprostred eventu zmenili ukolovou radu a odmeny za ty ukoly. Puvodne byly ukoly stejne jako v posledni eventech. Tzn nahodne ukoly, nepovedene nahodne... No proste tak jako minule 2 eventy. Ted to zmenili uprostred eventu a dali pevne dany seznam ukolu jako byl treba v Karnevalu 2019...
Nahoru