• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Saux

    Sčítání bojových bonusů

    Zdravím při pátku, suroviny ve skladech jsem už ponížil (resp. ponížila mi je Věž nevděčnosti), takže tu mám zase jeden dotaz, protože tomuhle fakt nerozumím: Různé budovy dávají bonusy k boji, ať už k útoku, či k obraně. Namátkou třeba Jedinečné vylepšení, Trpajzličí zbrojíř, samozřejmě Fénix...
  2. Saux

    Optimální množství surovin ve skladech

    Zdravím, je to možná poněkud přiblblá otázka, ale přemýšlím nad tím už několik dní... mám na skladě cca 5000K - 8000K (něčeho i víc) surovin každého typu (myslím tím samozřejmě T1 - T3, tedy nikoli živoucí zboží). Není to zbytečně moc? Rád bych to použil k většímu zapojení třeba do turnaje nebo...
  3. Saux

    Soutěž Saux

    Všem věrným hráčům této hry, která mě po více než 20 letech přesvědčila o tom, že není špatné si občas něco zahrát Přeji hráčům Elvenaru, hodně štěstí, hodně zdaru. Ať vám v roce dvacet jedna, padá z věže plná bedna! (a to bych nebyl já, kdybych si tohle neodpustil) A hlavně - ať už v...
  4. Saux

    Předání profilu

    Ahojky, otázka pro adminy: Jak je možné změnit přihlašovací heslo ke hře, nebo předat svůj herní profil jinému hráči? Jde o to, že jeden z našich členů chce skončit s hraním (žere mu to prostě už moc času) a chce svůj profil předat někomu z našeho společenství...
  5. Saux

    Přání Saux

    Místo bojů, místo válek, Pojď si zahrát Elvenárek :-)
  6. Saux

    Datová náročnost hry

    Nevím přesně, do jaké sekce by můj dotaz měl patřit, tak to zkusím tady :-) Jako každý rok se na teplejší měsíce stěhujeme na chatu, kam si s sebou samozřejmě beru i PC. Na chatě je to ale poněkud problematické, pokud jde o připojení k internetu, proto jsem nucen používat mobilní internet -...
  7. Saux

    Trpajzlíci

    Ahoj, právě jsem přelezl k trpaslíkům, a jelikož jsem tu od vás už četl mnoho nářků, jak se tam hráči zaseknou apod., radši se zeptám: Předpokládám správně, že jako první musím vyzkoumat a postavit portál, a pak koleje? Abych něco nepodělal...
  8. Saux

    Fénix Saux

    Zátiší s majákem :-)
  9. Saux

    Společenství Bonusová výroba

    [Shrnutí] – Odměna při eventech nebo DS ve formě přidání jedné bonusové výroby pro společenství [Podrobnosti] - Přidání jedné bonusové výroby nad rámec daných bonusů pro společenství [Důvody] - Vysoké zvýšení motivace společenství ke spolupráci při plnění eventů či dobrodružství Napadlo mě, že...
  10. Saux

    Úkoly Opakovatelné úkoly

    [Shrnutí] – Změna opakovatelných ůkolů [Podrobnosti] - Změna / zvýšení opakovatelných ůkolů [Důvody] - Zatraktivnění hry [Dopad na jiné herní prvky] - žádné Opakovatelné úkoly jsou vděčným tématem zdejší diskuse :) Mnoho hráčů je využívá, já osobně taky, proč ne. Jen mi přijde poněkud otravné...
  11. Saux

    Duplikát Zobrazení aktivity hráčů

    [Shrnutí] – Zobrazení datumu, kdy byl hráč naposledy přihlášen do hry [Podrobnosti] - Při návštěvě města jiného hráče se přímo pod jeho jménem (nebo někde v rohu obrazovky) zobrazí datum, kdy byl naposledy přihlášen do hry (bez ohledu na to, co v tu chvíli zrovna ve hře dělal či nedělal)...
  12. Saux

    Úkoly Odměny za splněné úkoly

    [Shrnutí] – Namísto odměn mince / zásoby, dát za odměnu za splnění úkolu suroviny [Důvody] - Mincí i zásob má každý rozumně hrající hráč víc než dost, zatímco surovin je obvykle zoufale málo. Dochází pak k situacím, že hráč stojí týden i víc před postupem do dalšího levelu jen proto, že nemá...
  13. Saux

    Neaktuální Darování v rámci společenství

    [Darování v rámci společenství] – Darování čehokoliv v rámci společenství [Podrobnosti] - Darování čehokoliv v rámci členů společenství, tedy např. i relikvie, která je pro člena v danou chvíli z toho či onoho důvodu nedostupná. Darování bez nároku na protislužbu (např. 20 ks mramoru za nic)...
  14. Saux

    Vánoce Saux

    O vánočních zvycích elfů toho lidé všeobecně moc nevědí. Není se čemu divit, protože pro mnoho lidí představují elfové stále jakési pohanské podivíny, kteří se namísto užitečné práce věnují raději rozmlouváním se zvířaty a se stromy. U nás, v hlubokých hvozdech Elvenaru, je tomu ale trochu...
  15. Saux

    Bororo

    Ahoj lidičky i elfové, hledáme nové parťáky do našeho společenství ve Winyandoru. Hledáme lidi i elfy pohodové, aktivní a spolupracující. Naše společenství se jmenuje Bororo a nemáme žádná přísná pravidla - je nám jasné, že každý nemůže sedět u PC denodenně od rána do večera, proto se nemusíte...
  16. Saux

    Začátečnický dotaz

    Zdravím lidi i elfy, a mám takový typický začátečnický dotaz :-) V levém horním rohu obrazovky se mi zobrazuje jakýsi "zbývající čas" - to je čas, do kterého musím něco udělat? A pokud ano, tak co se stane, když to neudělám? Díky, Saux
Nahoru