• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Xena princezna bojovnice

    soutěž na discordu

    ahoj, poradíte mi někdo, kde najdu tu soutěž na discordu? Já se tam nemůžu vůbec zorientovat. Děkuju
  2. Xena princezna bojovnice

    Vládci lesů

    Ahoj, hledáme 7 aktivních hráčů, kteří se budou pravidelně účastnit turnajů i dobrodružství organizace. Jsme pohodová skupina a vítáme i nižší levely, hlavní je aktivita a zájem o hru.
  3. Xena princezna bojovnice

    změna vzhledu

    Ahoj, nebyla dnes nebo včera nějaká změna vzhledu v přehledu členů klanu? Myslím si, že je to nějaké jiné a teď se mi to nelíbí, předtím to bylo hezčí.
  4. Xena princezna bojovnice

    Drancování orků

    Ahoj, mám za úkol poslat orky drancovat, co mám dělat?
  5. Xena princezna bojovnice

    prastaré divy

    Zjistila jsem, že některé prastaré divy se zobrazují ve skále nějakou další budovou. Jak poznám, který prastarý div zobrazuje jakou budovu? Nikde to v popisu divů nevidím. Děkuju.
  6. Xena princezna bojovnice

    obrázek na foru

    Ahoj, nevím, kam jinam napsat. Chtěla bych na foru mít také místo otazníku obrázek, jak to udělám? Děkuju. Xena
  7. Xena princezna bojovnice

    Duplikát Forum ze hry

    Dobrý den, zjistila jsem, že se přímo ze hry nemůžu dostat kliknutím na forum. Xena
Nahoru