• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. odměny vě věži

    Ahoj Hráči. Možná se nás tu moc nenajde, páč na full jede málokdo. ALE PŘESTO.,! Najde se tu někdo podobný jako já kdo má úlomků kouzel, ČINIDEL a urychlováků z věžě DOST? Jako tak dost, že je nestíhá utrácet? Je tu někdo kdo by z truhliček ve věži také ocenil NĚCO JINÉHO? Jestli ne a jsem tu...
  2. drahokamy

    Ahoj. Určitě každé společenství řeší nějaké nedostatky surovin. Nemá nějaké společenství přebytek prachu a nedostatek elixíru? Mohli bychom zařídit přesun zboží.
  3. KRMENÍ

    Ahoj lidi. Po poslední aktualizaci se mi v telefonu mezi kouzly objevila nová ikonka. Prej Krmení. Nevíte o tom něco? Dík a ahoj
  4. výroba eventových budov

    Ahoj lidi. Už to dlouho řeším a fakt nevím. Kirit, lasičkový bůh mi má vyrábět 2900 + 1624(síla prastarého divu) křišťálu. Ale nakonec vyrábí 19024. Přemýšlím, jestli za to můžou relikvie nebo to, že ho mám napojeného na dvě svatyně. Jinému hráči ze společenství vyrábí jen základní sumu i když...
  5. S Y Č Á C I

    Tak jsem zvědavý jestli sem někdo chodí a jestli se někdo chytí :) M y j s m e S y č á c i ! Jsme velice zkušení hráči, kteří odešli vlastní cestou, ale jsme zvyklí na 10 truhel a toho chceme brzy opět dosáhnout. Zbývá jen pár aktivních hráčů, kteří rádi hrajou turnaje. Nyní jen v 7 lidech...
  6. co s penězi

    ahoj lidi. Již nějakou dobu mám stále plný storage na peníze a i na zásoby. Chodím k obchodníkovi. Často. Také vím, že za peníze se dají koupit vědomostní body, ale tuto možnost úplně nevyužívám, protože v eventech je to často jako úkol a každá koupě tu příští zdraží. Poslední dobou již začínám...
  7. zimní událost

    Ahoj lidi. Zajímalo by mě jestli ty budovy, které se nakonec můžou provázat pro větší užitek jsou jen ty tři jako hlavní ceny nebo jestli se to váže i k budovám z denních odměn. díky
  8. peníze na mapě světa

    Ahoj lidi, prosím pěkně. Se mi občas stane, že na mapě světa vždy na nějakém hráči je symbol peněz ke sběru. Nevíte kde se to tam bere?
  9. magický dar

    Ahoj přátelé, spolubudovatelé. Mám a vyrábím kouzla Magický dar, i jsem je použil, ale bez zjevného efektu. Vůbec nevím jak to funguje. Děkuji A hned se taky zeptám jak mohu použít požehnání Snížení času? Děkuji dvakrát, hezký den
Nahoru