• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Turnaje

    Naprosto souhlasím s LovcemKrys. Je to děsné. Jen přidám, že odměny z bonusových odměn jsou sice fajn, jako že lepší něco než nic, ale dát v každé truhle 10VB do divů i 1 rekontstrukci mi přijde drobet odfláklé. Zvlášť když je další a další bedna za víc a víc bodů... Nějak to nemá žádnou motivaci.
  2. odměny vě věži

    Ahoj Hráči. Možná se nás tu moc nenajde, páč na full jede málokdo. ALE PŘESTO.,! Najde se tu někdo podobný jako já kdo má úlomků kouzel, ČINIDEL a urychlováků z věžě DOST? Jako tak dost, že je nestíhá utrácet? Je tu někdo kdo by z truhliček ve věži také ocenil NĚCO JINÉHO? Jestli ne a jsem tu...
  3. drahokamy

    Ahoj. Určitě každé společenství řeší nějaké nedostatky surovin. Nemá nějaké společenství přebytek prachu a nedostatek elixíru? Mohli bychom zařídit přesun zboží.
  4. KRMENÍ

    Ahoj lidi. Po poslední aktualizaci se mi v telefonu mezi kouzly objevila nová ikonka. Prej Krmení. Nevíte o tom něco? Dík a ahoj
  5. výroba eventových budov

    Však... Zobrazovací chybu jsme tu probrali a opravdu JE. Ale potom jsme taky řešili bonus prastareho divu u eventových budov, což iDavisovi přišlo nemožne...
  6. výroba eventových budov

    Myslím, že je to zajímavé téma, které by chtělo prozkoumat. Já mám zvýšenou výrobu na mramor a křišťál tak proto mi to možná zvyšuje Kirita a . To procento by odpovídalo. A přecijen, když eventová budova vyrábí kladívka nebo mince tak se k tomu přičítá kulturní bonus... Ale co se týče toho...
  7. výroba eventových budov

    dobrá. trochu jsem se prokousával těma anglickýma texta. Chápu tedy že jde o chybu, která se brzy napraví. Ještě kouknu, kolik se mi toho vlastně přičte. Ale tady je (jestli se mi to povede) screenshot
  8. výroba eventových budov

    fungování setů chápu... Čím více spojení tím více dalších zisků... Ale ptal jsem se na ten základní zisk křišťálu. 3 hráči a 3 různé cifry (chápu drobné rozdíli dle kapitol, ale tady jsou rozdíli obrovské). A proč hráč, které má horské sídlo nemá zvýšení díky prastarému divu?
  9. výroba eventových budov

    Ahoj lidi. Už to dlouho řeším a fakt nevím. Kirit, lasičkový bůh mi má vyrábět 2900 + 1624(síla prastarého divu) křišťálu. Ale nakonec vyrábí 19024. Přemýšlím, jestli za to můžou relikvie nebo to, že ho mám napojeného na dvě svatyně. Jinému hráči ze společenství vyrábí jen základní sumu i když...
  10. Kopírování odkazů z chatu nebo pošty ve hře

    Tak jsem to zkusil v chromu a šlo. Otázka jestli by to vydrželo protože v FF to chvíli taky fungovalo. A to je pro mě ta největší záhada
  11. S Y Č Á C I

    Tak nevím jestli je to tím naším jménem, že máme tak málo shlédnutí. Ale věřte nebo ne lidi, v 10i lidech děláme 7,8 truhel a pravda je, že jen tak někoho si mezi sebe nevezmeme. Aktivní hráče, co mají rádi turnaje a jsou přátelšťí.
  12. Kopírování odkazů z chatu nebo pošty ve hře

    normálně se mi to vklidu označí, ale pak mi nefunguje to ctrl+c. P.S. když too zkouším jinde tak normálně funguje
  13. Kopírování odkazů z chatu nebo pošty ve hře

    html5 jsem zkusil nedávno. Nefungovalo mi to ani předtím. A mezi flashplayer a html5 jsem neviděl prakticky žádný rozdíl. Tak jedu zase na flash
  14. Kopírování odkazů z chatu nebo pošty ve hře

    čau lidi. Vůbec nevím co se stalo. Chvíli mi to fungovalo, byl jsem z toho nesmírně nadšený, ale z nějakého důvodu mi to už nejde. Napadá někoho něco?
  15. S Y Č Á C I

    Tak jsem zvědavý jestli sem někdo chodí a jestli se někdo chytí :) M y j s m e S y č á c i ! Jsme velice zkušení hráči, kteří odešli vlastní cestou, ale jsme zvyklí na 10 truhel a toho chceme brzy opět dosáhnout. Zbývá jen pár aktivních hráčů, kteří rádi hrajou turnaje. Nyní jen v 7 lidech...
  16. Nedostatek mědi

    S tím společenstvím je to velká pravda, protože kultura je strašně důležitá, ale já to občas nechápu. Jedu na 5 dílen samože že s knihovnou a hlubinou a když dám kouzlo síla zásob kterých mám asi 200 mám za den skoro plno. Vymazání zbytečných budov je prioritou jak říkal Corwin. od té doby mám...
  17. Diskuze Dobrodružství společenství

    Čau lidi. jestli by mi ještě někdo mohl zalepit vědomostní díru. Jak je to s těma cestama a odměnama? můžu jet tři cesty najednou nebo dle obtížnosti volit jen jednu barvu? a jaképak potom dostanu odměny? souvisí to nějak? dík moc
  18. Diskuze Robert Rudovous

    Hele lidi, a ví někdo co bude primárně dávat druhá budova ze setu? My to tady haníme a pak to bude nějaký pořádný vejvar a my zapláčeme nad rozlitým mlékem
  19. co s penězi

    ahoj lidi. Již nějakou dobu mám stále plný storage na peníze a i na zásoby. Chodím k obchodníkovi. Často. Také vím, že za peníze se dají koupit vědomostní body, ale tuto možnost úplně nevyužívám, protože v eventech je to často jako úkol a každá koupě tu příští zdraží. Poslední dobou již začínám...
  20. Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    ok díky moc. jen ro uřesnění abych si byl jist. Mám sfrický ařez ostavený a ten mi dává 1220 kultury. Když vyzkoumám další rzkumníky, zvíší se? (.S. mohl bych očkat, ale ocením rychlou odověd) dík moc Odstraněna zbytečná citace. Embla
Nahoru