• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak snad to budou stridat pravidelne a pripadne dopni i dalsi artefaky (a idealne i budovy)
  2. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    A bude v tom pripade vubec nejak dostupny?
  3. Diskuze Obchodníci z Unuru

    Tak to jsem moc chvátal
  4. Diskuze Obchodníci z Unuru

    Ahoj lidi. Kdypak jdou u této rasy vylepšit kouzelné budovy. Obchodník vyzkouman ale stále mi svítí rasa červeně
  5. Diskuze Mlžný les

    Nemas to policko nasvicene (sede). Nejdriv musis dat svicku na to sede policko vlevo a pak poznas, jestli tam ta svicka je...
  6. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Proc zpumerovani proste dalsi sance pro vsechny, ty saze muzes jit po necem jinem. Kdo to nedal loni a bude chtit lonskeho dotahnout do konce, bude zase muset ozelet toho letosniho... Nemuzes prece chtit nejake vyhody jen s toho, ze jsi zacal drive...
  7. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    No tak myslim, ze po necem takovem se docela volalo...
  8. Nová funkce Trh

    Ano, jestlize nekdo ze spolecenstvi pozada o pomoc, vezmu jeho nabidku, i kdyz dude na trhu lepsi. Stejne jako v pamci spolecenstvi obcas beru i nabidky, kdy kupuji moje bonusove zbozi... Odstraněna citace. Embla
  9. Nová funkce Trh

    Mne prijde ubohy tvuj argument, ze ve FoE to funguje bez problemu. Tohle neni FoE...
  10. Nová funkce Trh

    Takze to potrebuji... Odstraněna citace. Embla
  11. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jen to mirne zkazi? (napadlo mne jine slovo, ale to neni slusne...)
  12. Diskuze Elvenarové

    No me se, u provincii co mi zbyly z udalosti, zmenily ropuchy z dvou hvezd na tri. :mad:
  13. Diskuze Věž věčnosti

    Vez jedu pouze prvni patro a tento tyden byla pomerne stedra, konecne mi dala knihovnu a navic i kouzelnou budovu dzina a zbrojire :cool:
  14. Diskuze Elvenarové

    Ona se zvedla i obtiznost drive proskoumanych provincii... :eek::eek::eek::mad::mad:
  15. Diskuze Věž věčnosti

    Diky tak ja budu taky doufat...
  16. Diskuze Věž věčnosti

    No ja na knihovnu stale cekam, v jakem patre jsi ji dostal?
  17. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    No ja nevim, ja s tim problemy nemel, snad vzdy jsem dokazal splnit vsechny ukoly. Ono to taky bude o tom, ze spousta z tech hracu kolem IV kapitoly nbude moc aktivnich, zatimco vy vyssich kapitolach uz tech neaktivnich bude o cim dal tim mene...
  18. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Coz treba u mne znamena max 6 oddilu (z kasaren, z tabora, nebo cviciste to bude mene), ale pravda, ze zatim nemam divy jeste moc namakane... Jinak pocitam s tim, ze necham vyrobit jednotky a tesne pred dojetim fronty 5 policek dam krmeni a budou se nasobit i jednotky vyrobene predtim, ale jeste...
  19. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Zrychleni o 50% se nekona, akorat dostanes o 50% vice jednotek, coz odpovida zrychleni o 33%. Coz o to to by nebylo spatne, kdyby nebyla doba trvani jen 12 hodin, to nestihnes vyrabet krmeni, aby se to nejak vice projevilo... Vic jak 9 hodin dat nemohou, max mohou navysit pocet... Ale i to by...
  20. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jo hromada lidi tu plakala, ze pro ty co maji manufaktury 2x2 je to nespravedlive, tak to vyresili takle, na vyssich levelech uz ty velikosti hodne podobne... Zase jedna se pouze o trihodinove vyroby, takze pokud nepujdou hned zasebou zas takova brzda by to byt nemela, ty tri kousky snad vetsina...
Nahoru