• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    No sice tam možnost je,ale znám lidi co to klikaly a nikdy jim to tam neskočilo a pak neměli splněno :) A je rozdíl 82:3 = 27,33 což je skoro jedno peří za 28 esenci a když si vezmeš že tam jsou bedínky za 18,20,25 a nebo 46 co nabízí 2 peří se rovná za 23 :) je furt lepší,menší ne to za 28 že...
  2. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    Tak 8 fázi já už mám,půjde 9 i 10 záleží po jakých truhlách půjdeš :),já hodně počítám a dávám na nejmenší počet .Tak že nejdu po nejlepších odměnách v nich,ale po peříčkách.Hlavně neklikám za 82 nevyplatí se to když se to vydělí 3 :)
  3. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    No mám no ,ale zas ne o moc ,taky jsem na konci xD
  4. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    Tak to máš dobrý,ale já nemůžu tak čekat xD,potřebuji odpočinek před operací ,to mě trvá déle jedna :).Já se honím abych měla klid a stihla to . Odstraněna citace. Embla
  5. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    No já přijela domů od doktorů a koukám co to je, vtip nebo co to zase má být xD,říkám si ukoly jsem přece splnila dávno :),No zase přestavit a rychle udělat xD. A pak že se urychlovač nebude hodit xD.Jako několik dnů čekat než se mi udělá jedna provincie nebude ,to je jasný :) :) . Mě se líbí...
  6. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    To bude tím že jí mám dost :) a jsem na konci výzkumu xD
  7. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    Já teda nevím,ale mě kulturní budovy nezajímají,ale co nejvíc peří xD,To že to je zrovna tam kde jsou urychlovače další věc :).Já urychlovače používám jen na dlouhé budovy nebo na vojáky xD
  8. Anamorka43

    Diskuze Evoluce fénixe

    Klikačka xD ,taky jsem si něco nahromadila :) ,ale moje ruce ,Já už dělám jen denní ukoly,všechno mám konečně hotové. :) Tak se taky pochlubím.Postavila jsem si rovnou ohnivého fenixe a troš ku vylepšila .
  9. Anamorka43

    Diskuze Aprílový žert

    No a ted je stoho vůbec něco pravda :) jako já bych klidně brala ,to otáčení budov i tu výzvy v pivech xDDD
  10. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Já teda nevím i když mám na ploše ostrovy ,tak jsem si to místo vyčarovala na par dilen i manufaktur :) Mě to nehnije,ale stojí a čeká jen na spuštění xD .Radši budu připravená.než nepřipravená .Pohoda klídek tabáček :)
  11. Anamorka43

    Diskuze Konstrukti

    No upřímně mě se ten to nový výzkum tak líbí že jen tak to asi nezbourám :) Už dva dny to tam přestavuji ,aby se to tam vešlo a je mi jedno že zbourám plno kulturních budov s akci . Něco obětovat musím.Prostě bomba,pěkné budovy které se fakt povedly,tak že jen tak prič nedám .Sice mi bylo...
  12. Anamorka43

    Diskuze Karneval

    Mě se líbí každá akce,jen se mi nelíbí že jsem maniak ,který to chce mít rychle za sebou xD.Dělám ukoly jak divá , je ze mně zas netopýr xD
  13. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    No já bych brala kdyby to klikání odznaku bylo jednoduší jako na mobile :) .Protože na notasu či pc ,je to pěkně o ruce.Já poslední dobou musím chodit jen na mobil,abych klikání zvládla.Proč třeba na mobile je jednoduší klikaní? , že se nemusi několikrát otvírat na odznak.Pěkně se to jen...
  14. Anamorka43

    Diskuze Výzvy

    No asi ne :) je 12.00 prič a zatím to nikde nevidím :)))
  15. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    mi tam tolik nepospícháme :),snažíme se co nejvíc nahrabat body. //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  16. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Díky moc za odpověd jsi zlatíčko :)
  17. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Ahojky neví někdo jak úkoly jsou v Jámě? co tam je potřeba?Předem díky za odpověd.
  18. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    super akce :), na to že nás je pár máme všechny odměny.Před koncem jsme jeli kousek modré.Dostali jsme i na 2 hodiny na snížení času,plus 2.000 bodů do spolku.:D Jsme prostě malý,ale šikovný.Jen jsem úplně hotová x D
  19. Anamorka43

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Maxa to se hodně pleteš,nás je jen pár a půjdeme dělat 3 truhlu.Není nás 25 :)) .Když víš jaké úkoly budou dá se to připravit do předu.Já už mám pár na skladě do 3 truhly.Všem jsem napsala co bude potřeba ,děláme si zásobičky.:) Nám se líbí jakákoliv odměna,jsme spokojený s málem.Mi rozhodně...
Nahoru