• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Věž věčnosti

    Myslel jsem najetí myši na truhlu s odměnami, tak se zobrazí seznam odměn, počkám nikam nepřejíždím myší a potom kliknu. Samozřejmě vím, že je tam nějakej generátor náhodnejch čísel. A je to jen můj dojem, že padá méně úlomků.:)
  2. Diskuze Věž věčnosti

    Já nevím, zní to divně, ale když chci aby mě padaly úlomky s menší pravděpodobností, tak najedu myší na truhlu, zobrazí se seznam odměn, chvíli počkám, 2-3 vteřinky a potom kliknu. Schválně to zkuste jak to funguje u vás.
  3. Fantastic Beasts

    Opět se nám uvolnilo místo, tak se hlaste a neostýchejte se :).
  4. Fantastic Beasts

    Ahoj, zdravím lidičky a elfy, kteří si rádi hrají. Náš spolek Fantastic Beasts hledá aktivní hráče. Každý týden děláme 10 truhel v turnaji. Pravidla společenství: - pravidelně se motivujeme - aktivně se účastníme turnajů - minimálně nahrát 800 bodů - obchodujeme jen ve stejných skupinách zboží...
  5. Plánky

    A jde to ještě jinak? Když někdo nemá žádnou kouzelnou budovu nebo, což je můj případ, má kouzelné budovy na max, tak záložku vylepšit nemam. Jedině počkat až bude nová rasa.
  6. Plánky

    Já bych měl dotaz k plánkům. Kde zjistím kolik plánků vlastním?
  7. Diskuze Věž věčnosti

    To je škoda. No já věž dělám jen jedno max. dvě patra. Tři jsem si zkusil jen jednou a byl to masakr i z vylepšením armády. Odstraněna citace. Embla
  8. Diskuze Věž věčnosti

    Rozhodně vítám posunutí času začátku a konce, snad to tak nechají, protože ve věži jen bojuji a ve vyšších levelech jen ručně. Ale používám různá vylepšení pro armádu (magický násobitel, osvícená střelnice atd.) co má trvání 5 dní. Takže ta vylepšení lépe využiji i v turnajích. Na vykupování...
  9. Uživatelské rozhraní Ukončení průzkumu provincie

    @Emhyr var Emreis II Já většinou hraji na PC a tam stačí najet myší na tu ikonu zeměkoule a zobrazí se zpráva jestli je průzkum nebo ne. Ale jde o to, že má člověk plno úkolů a na průzkum občas zapomene a ten červenej obdélník ho "trefí" do očí. // Odstraněna citace. Jumala
  10. Uživatelské rozhraní Ukončení průzkumu provincie

    Ahoj, napadlo mě takové malé vylepšení. Jde o to, že průzkum provincie v pozdějších fázích hry trvá hromadu hodin, i dní a většinou na to hráč moc nemyslí kdy skončí. Tak by bylo dobré nějaké upozornění, třeba vykřičník v červeném obdélníčku, umístit na ikonu zeměkoule dole (mapa světa), jako to...
  11. Systém boje zrychlení turnaje

    Když člověk hraje třeba 80 soubojů v turnaji, tak u toho stráví plno času. Tak mi napadlo, jestli by nešlo v nastavení vypnout animaci, aby se nemuselo čekat.
Nahoru