• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Moulas

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Právě jsi částečně odpověděl za mne. To, že hráči na špici mají jiné požadavky na parametry budov je pochopitelné, když už většinu bojů zvládnou nadupaným vojskem a materiály nejsou prvořadé. Ale já jsem odpovídal hráči s nízkým lvlem rasy, kde se jeví výhodnosti dost odlišně, včetně množství...
  2. Moulas

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Venarova skaliska jsou na výtěžnost (na 1 segment mapy) prakticky stejně dobrá jako Šraňkenstein (ten dává trochu víc kultury než klece) a Duhová květinová klec (výborná na vyplnění děr na mapě). A konkrétně já mám úlomky skoro stále na nule díky tomu, že v akademii stále vyrábím urychlovače a...
  3. Moulas

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    ... hodit se budou asi pouze budovy, které můžeš pak v Akademii kouzel vyměnit za úlomky kouzel - vylepšovat Královskou rekonstrukcí se vyplatí možná jen Duhové květinové klece a Dr.Šraňkenstein. Jinak je tento event totálně k ničemu!
  4. Moulas

    Duplikát Sekání hry - zahlcení systému prohlížeče

    Mám problém se sekáním hry. Způsobuje to jakési zahlcení prohlížeče, které nelze eliminovat vypnutím efektů, ani vymazáním historie prohlížení a cache. Hrál jsem původně na Chrome, po několika měsících se to začalo už tak sekat, že jsem nainstaloval Operu, kde už se to po půl roce bohužel začíná...
  5. Moulas

    Nelze ověřit Sekavé zpomalování hry

    Bohužel za to PC nejspíš nemůže, ale viníkem je pravděpodobně zhovadilé ukládání herních dat do systémové složky prohlížeče - hraji několik podobných her, ale problém je pouze pouze u této hry! A když se použije nový prohlížeč, tak hra několik měsíců v pohodě funguje, než se zahltí tím datovým...
  6. Moulas

    Nelze ověřit Sekavé zpomalování hry

    Mám ty samé problémy. Způsobuje to jakési zahlcení prohlížeče, které nejde eliminovat vypnutím efektů, ani vymazáním historie prohlížení a cache. Hrál jsem původně na Chrome, po několika měsících se to začalo už tak sekat, že jsem nainstaloval Operu, kde už se to po půl roce bohužel začíná také...
  7. Moulas

    Diskuze Kult fénixe

    Přestože jsem se snažil maximálně využít nebeskou esenci (pouze 140ks výběry a většinou prémiové 2x výběry), poslední budovu těžko získám, ... takže žádná chvála !!! Zimní dobrodružství bylo ještě horší skóre - padaly mi samé "plívy" (VB, urychlovače a požehnání)! Příští podobnou událost už...
Nahoru