• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. voyager-1

    Lesní výroba

    musíš si nejdřív postavit osadníky jako v předchozích kapitolách. Nic u Tebe nevidím. V této je výzkum dost vzadu. Lesní mýtina je myslím portál, pak lesní výroba a továrny,
  2. voyager-1

    Petice_Divy

    no vidíte a všechno bude dobrý :)
  3. voyager-1

    Petice_Divy

    tak konečný řešení PB samozřejmě nejsou. To tak jednou, dvakrát když je hráč v nouzi. Jsem myslel, že jsi bez úlomků. edit: jsem to poplet s knihovnou co dávala za průzkum, jak píšu, já ty dva divy nemám
  4. voyager-1

    Petice_Divy

    ale to dělají spíš ty věžě ne? Hlubina by mi dala jednou za několik dní
  5. voyager-1

    Petice_Divy

    tak já v akademii PB nevyrábím, já nevím v jaký jsi kapitole, pokud jich máš pár tak samozřejmě použít nejdou, já bych mohl momentálně zaplnit přes 150 portálů
  6. voyager-1

    Petice_Divy

    k čemu je určen PB si každý může rozhodnout sám. Tím neříkám, že s poslední větou nesouhlasím. To bych nesměl rozčarovat ani žádnou budovu ze skladu protože je určena na něco jiného
  7. voyager-1

    Petice_Divy

    dost hráčů má kolem tisícovky 5% PB, za 200 máš 84k úlomků. Nesmí se to samozřejmě přehnat
  8. voyager-1

    Petice_Divy

    @Airoch portálový bonusy dávají dost úlomků jestli jich máš hodně.
  9. voyager-1

    Petice_Divy

    @Airoch dát těch truhel víc možná ani není tak špatnej nápad, by se ukázalo kam se spolek dokáže vyhecovat. Ale zase by se zvětšila výhoda proti průměrným spolkům. Knihovnu a hlubinu jsem nikdy nebral jako extra div a nikdy jsem je neměl na žádným světě
  10. voyager-1

    Petice_Divy

    který div je nyní vyloženě k ničemu? Truhel v turnaji je 19 a dělá to pravidelně pár spolků. K čemu by byla třicátá nebo 50.
  11. voyager-1

    Discord

    no, já tedy ještě nemusel nikdy nic potvrzovat.
  12. voyager-1

    Stále divnější divné Divy

    no pokud bys chtěl nějakej div zbourat, rozhodoval bych se mezi knihovnou, hlubinou a vysokou zvonicí.
  13. voyager-1

    Discord

    musíš si tam v kanálech nastavit český discord
  14. voyager-1

    Událost - Brána do minulosti

    taky mi zmenšená plocha vůbec nevadila, jeden z mých nejlepších eventů. 374 bodů, bez koupené budovy, pokud se vůbec nabízela.
  15. voyager-1

    Stále divnější divné Divy

    Jedině, že máš vyzkoumaný všechny provincie které jsou potřeba pro poslední kapitolu. Ale i tak Ti jedno zas přibyde až bude kapitola příští.
  16. voyager-1

    Stále divnější divné Divy

    v další kapitole se přidává i za provincie
  17. voyager-1

    Jak umírá Fórum

    njn, co se dá dělat, taky z toho nemám radost, hráčům ukončením fóra zmizí vzpomínky, počty poděkování a další statistiky a srandičky. Pak jednou nadšenci třetí strany ukončí estats a to bude další rána, ani nebudeme vědět kdo vyhrál turnaj. A jednoho dne se ukončí samotný Elvenar a my si...
  18. voyager-1

    soutěž na discordu

    zkus v kanálech nastavit češtinu.
  19. voyager-1

    Uživatelské jméno.

    Snadněji si můžeš nechat změnit pohlaví než už. jméno v Elvenaru :) U Divokých kmenů to myslím šlo.
  20. voyager-1

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    jj, není problém okouzlit manufakturu nebo kulturku na rok, ale je to na škodu, pokud je kouzel dost?
Nahoru