• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Moni Arda

    Runové úlomky

    Vím, že toto téma tu již bylo, ale je zamčeno, takže nevím, kde jinde se zeptat. Mám momentálně problém s úlomky. Nemohu sklidit úlomek z divu Elvenarovo velvyslanectví. Je zašedlý. Projela jsem tedy záložku "Runové úlomky" Nemám zde však v současné době možnost k umístění již nasbíraných...
  2. Moni Arda

    Přání Moni Arda

    Chvíli tady, chvíli tam, v Elvenaru nejsi nikdy sám, tu trpaslík, tady elf, k tomu vílí i čarodějný sněm a zavřeš-li oči nakrátko, oheň tu chrlí dráčátko. A protože je tu dnes velký den, lotroviny goblinů a orků nesmí sem, půlčíci i lidé pozvednou své číše s přáním, aby vydržela tato říše, a to...
  3. Moni Arda

    VB za výpomoc s prastarými divy

    Ahoj, již opakovaně se mi nepřičetla odměna ve formě vědomostních bodů za pomoc s divy spoluhráčů. Naposledy dnes ráno a někdy tento nebo minulý týden ještě jednou. Nevím, zda to nesouvisí s tím, že jsem měla zásobník na vědomostní body z noci plný. Zdá se mi to ale divné, protože jako hráč...
  4. Moni Arda

    Opraveno Prázdné cesty

    Včera jsem si všimnula, že mi po cestách nechodí chodci. Dnes to přetrvává. Ne, že by se to předtím chodci hemžilo, ale přeci jen sem tam nějaké vidět bylo. Nevím, zda je to chyba, ale chodci mi chybí.
  5. Moni Arda

    Kouzla Šťastná hodinka a Velký úklid

    Shrnutí - všudypřítomný problém s nedostatkem místa ztěžuje a v některých případech umožňuje provést potřebné úpravy města, jen na úkor likvidace některé budovy či budov, které by se však po provedení potřebných škatulat (přesunů) do města vešly. Mnohdy brání přesunu budov třeba jen jeden...
  6. Moni Arda

    Duplikát kultura při sousedské výpomoci

    Při sousedské výpomoci je docela oříšek, vybrat vhodnou kulturní budovu, aby výpomoc nepřišla zbytečně vniveč. V náhledovém okně by se místo nic neříkajícího "dodává 2x tolik kultury", mohlo objevit buď číslo přímo vyjadřující kolik kultury díky výpomoci budova dodá nebo alespoň jaké je trvalé...
  7. Moni Arda

    Pokrok na mapě světa

    Chtěla bych se zeptat, co vše v sobě zahrnuje hodnocení - pokrok na mapě světa? Myslela jsem, že jsou to získané, případně vyzkoumané provincie. Nicméně před chvílí se mi zvýšil pokrok na mapě světa a několik bodů a nevím proč, protože jsem žádnou provincii nezískala ani nevyzkoumala. Děkuji...
  8. Moni Arda

    Střípky příběhu

    Nehoda není náhoda a ať už měl osud se mnou v plánu cokoli, když mi před třemi lety hodil pod nohy pomyslný klacek v podobě úrazu, vyřadil mne tím na půl roku z běžného rytmu života. Začala jsem si jen tak pro zábavu psát příběh, žádný plán, žádný koncept. Vzniklo pár kapitol, které na sebe ani...
  9. Moni Arda

    aurum lilium

    Ahoj :) Hra je pro nás relax, tudíž máme i jednoduchá pravidla. Motivační výpomoc, férové obchodování mezi členy společenství, ochota pomoci slabým a začínajícím hráčům a samozřejmě aktivita a zábava. Účast v turnajích dle vlastních možností. Jinak každý dělej, co umíš :) K dispozici je...
  10. Moni Arda

    Představení Moni Arda

    Ahoj :) Elvenar hraji jen pár týdnů, ale dostal mne natolik, že ho budu hrát hodně dlouho. Nakonec Forge of Empires, rovněž z dílny IG, hraji již rok. Ráda poznám nové lidičky a ráda se přiučím od zkušenějších hráčů. A pokud jde o hru samotnou, buduji si elfí město ;)
Nahoru