• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Moni Arda

    zmizely 4 obytné budovy

    U mne je stejný problém. Nevidím hned několik budov a to včetně fénixe, jak píše GorGlin. Nicméně budovy na místě jsou, protože je lze za pomoci nástroje pro přesouvání zvednout a zase umístit. Nicméně se neobjeví a to ani po opakovaném restartu hry.
  2. Moni Arda

    Diskuze Letní slunovrat

    Děkuji za informaci :)
  3. Moni Arda

    Diskuze Letní slunovrat

    Nedaří se mis splnit úkol "získej 2 spojovací činidla nebo 4 relikvie". Nevím zda je to chyba a nebo to u mne nějak zlobí, ale zkusila jsem ze hry vyjet a znovu se do ní vrátit a nic. Konkrétně mi to nezapočítává relikvie. Napřed jsem v 16. 15 hodin zahrála v turnuji 10. provincii, kde byla...
  4. Moni Arda

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Budovy se mi po dlouhé době opravdu líbí. Těším se na přetvoření města. Styl Amuni mi moc nesedí.
  5. Moni Arda

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    @Thespia Díky :)
  6. Moni Arda

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Tak to jsem trochu zmatená. Základní mana je 19600 (v tomto případě) a bonusy by měly být 4900 + 9800 (v tomto případě). Odchází však jen 19600. Nevidím nikde, že celkem. A pokud to změnili, tak to je v háji, protože jsem kvůli tomu zbourala několi farem na manu... P.S. No, ale máš asi pravdu...
  7. Moni Arda

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Mám problém v obou světech. Dnes se mi podařilo udělat screenshoty z CZ2. Počáteční stav many před sklizením vánočního stromu. Stav vánočního stromu před sklizením. Náhled many odcházející ze stromu. Odchází jen základ, bonusy nikoli. Stav many po přičtení. Započítán jen základ, tak...
  8. Moni Arda

    Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Včera jsem zaznamenala stejný problém jako @OrickJ.
  9. Moni Arda

    Runové úlomky

    @Angedev právě, že už tu možnost nemám. Tak jsem to dělala doposud. Dnes ale padla kosa na kámen a již nemám možnost nic ukovat. @ExplorerFfff obávala jsem se, že to bude asi jediná možnost. Naštěstí mám teď místo po osadnících, tak to tak udělám. Oběma jinak moc děkuji za rychlou odpověď :)
  10. Moni Arda

    Runové úlomky

    Vím, že toto téma tu již bylo, ale je zamčeno, takže nevím, kde jinde se zeptat. Mám momentálně problém s úlomky. Nemohu sklidit úlomek z divu Elvenarovo velvyslanectví. Je zašedlý. Projela jsem tedy záložku "Runové úlomky" Nemám zde však v současné době možnost k umístění již nasbíraných...
  11. Moni Arda

    Nové fanouškovské stránky ke hře - Elvenstats.com

    Ahoj, u mne to funguje. Aniž bych se Tě chtěla nějak dotknout nebo Tě urazit, zkusil si dát F5? Někdy stačí stránku jen aktualizovat a vše naběhne, jak má. Ptám se proto, že samotné se mi už stalo, že požadované datum nebylo k dispozici a tak jsem asi 5x zavřela a otevřela prohlížeč, aby mi až...
  12. Moni Arda

    Opraveno Nejde jakýkoliv zvuk ve hře

    U mne včera nešel, ale dnes už funguje.
  13. Moni Arda

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @iDavis už se těším. Mám ráda podzimní motivy :)
  14. Moni Arda

    Nová funkce dobrodružství

    Společný sklad by asi dělal problémy a to zejména, pokud by byl vázán na velitele a zástupce pro odebírání odznaků ze skladu a jejích vkládání na mapu. Zaznělo to tu již v několika podobách, ale řada nepředvídatelných okolností různého druhu a nebo prostě jen nespolehlivost daných osob může...
  15. Moni Arda

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Já též - myslím tím teď Půlčíky :):)
  16. Moni Arda

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Co hráč, to jiný styl hry :) Hlavně si hru užívej a podnikání nech v práci :)
  17. Moni Arda

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ale proč ji urychlovat (myšleno prolítnout rasu - teď plácnu - za 14 dní, tři týdny), zejména je-li hráč u poslední či předposlední rasy? Co pak bude hrát? Bude stát a čekat, až přijde nová rasa. Jasně, jeden je někdy nedočkavý a platí to i pro mne, ale tak to beru tak, že pokud chci mít něco...
  18. Moni Arda

    Diskuze Přání Elvenaru k narozeninám

    Děkuji, výhra je pro mne velmi milým překvapením :)
  19. Moni Arda

    Elfové versus lidé

    23
  20. Moni Arda

    Diskuze Festival Woodelvenstock

    @ElfNostradamus To by šel :) Raduji se sice z toho, že jich mám pět, ale nemám na ně místo. Nejhorší je, že nehrozí ani nějaké větší bourání města, protože to už mám za sebou a není moc co bourat. Počkám, zda a jaké budovy ještě nasbírám a pak budu hrát ve městě puzzle a škatulata :D Jo a můj...
Nahoru