• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Lovec Krys

    Petice_Divy

    Já bych jenom připomněl, že všechny 3 suroviny na vylepšování divů mají ještě další uplatnění: Úlomky - řemeslná výroba Činidla - řemeslná výroba Rekonstrukce - vylepšení budov mezi kapitolami (zejména evo a setových) Plánky (pro ty, co tvrdí, že to jsou v podstatě rekonstrukce) - vylepšení...
  2. Lovec Krys

    Discord

    @Waso Tohle se řídí IP adresou (z pohledu serveru Discordu). Takže pokud máš nějakého poskytovatele internetu, který ti dynamicky přiděluje různé IP adresy anebo přistupuješ přes VPN, tak žádný div - z pohledu serveru Discordu přistupuješ pokaždé odjinud.
  3. Lovec Krys

    Sezóna tajemstvi

    Chce to po tobě nakoupit vybavení z události:
  4. Lovec Krys

    Stále divnější divné Divy

    No já bych krom divů doporučil i zkontrolovat kulturní + evo budovy a počet cest. Tam by se taky mohly najít významné úspory. Prostě jako první překopat vesnici (není potřeba to dělat ručně, stačí si to vyzkoušet v Elvenar Architektu), zda nemám zbytečně moc cest, takhle jsem párkrát překopal...
  5. Lovec Krys

    Diskuze Dobrodružství společenství

    DS bude na betě od 26.10.
  6. Lovec Krys

    Discord

    @hufv Já taky netvrdím, že si musíš na telefon instalovat nějakou aplikaci a ještě jí vše povolit. Samozřejmě, pokud ti vadí, že Discord vidí tvou IP adresu, ze které na něj přes webový prohlížeč na PC přistoupíš (a kterou vidí i server Inno, na kterém hraješ Elvenar), pak plně chápu, že jej...
  7. Lovec Krys

    Discord

    Zrovna tohle není problém - vždycky můžeš lhát. Tohle není banka, co si ty údaje může ověřit.
  8. Lovec Krys

    Discord

    @Schoenfeld Toho jsem si vědom a podle toho k tomu přistupuji (ostatně jako k celému internetu včetně tohoto fóra (narozdíl od jiných bezstarostných, kteří na sebe vykecají první poslední a pak se diví, že to někdo použije proti nim)).
  9. Lovec Krys

    Discord

    Tak jsem se kouknul na ten Discord a nic moc. Hlavně to, že když se člověk koukne do vlákna, které není vlevo připnuté, tak vlastně to vlákno vidí tak na 1/3 prohlížeče (2/3 mu zabírá menu a nadřazený seznam vláken (dá se to sice třošku obejít maximalizací, ale pokud nemá člověk opravdu obří...
  10. Lovec Krys

    Událost - Brána do minulosti

    Nemám rád merge typ - mergeování trvá moc dlouho a je příliš závislé na náhodě. Navíc jsou v něm mizerné šance na denní odměny a hlavní odměna pro mne nic moc. A navíc ještě na zmenšené ploše, takže to klikání trvá ještě déle než dříve.
  11. Lovec Krys

    Discord

    Vzhledem k tomu, že již je hra oddělená od fora i tady (ve hře je již jen odkaz na Discord a ne na forum), tak se tady předběžně se všemi loučím, po vypnutí fora budu k dispozici již jen ve hře.
  12. Lovec Krys

    Stále divnější divné Divy

    Pokud to udělají jako posledních několik kapitol, tak rozšíření přibude. Posledních několik kapitol přidávají s každou novou kapitolou 2 rozšíření z výzkumu, 2 rozšíření za dia a 1 rozšíření z provincií.
  13. Lovec Krys

    Stále divnější divné Divy

    To znamená, že jakmile přijde další kapitola, tak přidají zároveň 1 rozšíření z provincií, které lze získat bez ohledu na to v jaké kapitole je hráč sám.
  14. Lovec Krys

    Jak umírá Fórum

    Mně po vypnutí fór budou nejvíce chybět spoilery od Karvesta (a dalších, kteří se hrabou v game files), vše ostatní si dokážu nahradit z jiných zdrojů (iDavisovy stránky, lognutí se na betu 1-2x týdně pro novinky a právě probíhající události). Ale na Discord kvůli tomu fakt nepůjdu (a už jsem...
  15. Lovec Krys

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    U osvíceného bývá větším problémem výměna nebo nedostatek unuria než samotná výroba. Zatím jedna okouzlená manu stačila (u mne uživila 9+13 osadnických budov). U živoucího mám na cz1 milionové zásoby průběžně vyráběné i měněné i přes pauzu mezi kapitolami, takže není problém (navíc je o dost...
  16. Lovec Krys

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Ona je to větší "sranda" když u slabších měst nestihá výroba / výměna osvíceného a živoucího (ať už z důvodu nestíhající výroby semen/unuria a/nebo pomalejší výměny(zejména při špatných bonusech, kdy se bez urychlovačů často čeká až na návrat kupce za 6h)). Takové neomalené oběti (zejména na...
  17. Lovec Krys

    Jak umírá Fórum

    Bodejď by neumíralo, když bylo zaříznuto. Discorďáci ať si užijí Discord, my ostatní budeme po vypnutí fóra dostupní již jen ve hře.
  18. Lovec Krys

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    @Smil Flek z Nohavic Packování není jediná věc na kterou má poloha na mapě vliv (obchod T1-T6, globální je pouze obchod T7-T9).
  19. Lovec Krys

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    Nevidím důvod, proč bych se měl přesunout na okraj jenom kvůli tomu, že nehodlám denně věnovat x minut packování svých 811 sousedů. Tedy ono je stejně jedno, co si kdo přeje, protože Inno si udělá takový algoritmus jaký chce a na náš názor dlouhodobě kašle.
  20. Lovec Krys

    Kutilská dílna

    Z nějakého důvodu se Inno rozhodlo, že to bude "testovat" na části hráčů a nechalo to tak dodnes. Buď rád, že ji nemáš, akorát tam můžeš za výhody koukat do zblbnutí na reklamy (i jedna reklama je dle mého příliš mnoho).
Nahoru