• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. CorwinOfAmber

    zvětšení oddílů jednotek

    ahoj, právěže velikost oddílu není výhoda, ale nevýhoda. ty technologie zkoumat nechceš. jako vedou se tu o tom sveřepé diskuse, někdo by mi mohl oponovat. ale zkusím to co nejvíc ve zkratce za sebe a část hráčské základny, co to vidí stejně: turnaj i věž je odpočítaná relativně od tvé...
  2. CorwinOfAmber

    Veselý spolek

    ahoj všem :) Veselý spolek hledá 2 nové kolegy, kteří pomůžou 10. bednou v turnaji. nabízíme: - pravidelné motivace, pomoc na trhu, jakoukoli radu - 6-7 plánků za cyklus 9 turnajů - partu fajn lidí na oplátku uvítáme: - pravidelné motivace :) - 1000 a více bodů v turnaji, ať se úsilí...
  3. CorwinOfAmber

    Mramorový turnaj

    ahoj, tento týden je elixír, takže ještě musí být 2 turnaje, než dojde na mramor. tedy 26.11. :)
  4. CorwinOfAmber

    Diskuze Verze 1.90

    ono je to taky složením jednotek (a jejich typem). dnes jsem ubojoval 6* svitků - jedinečné vylepšení jednotek postavené nemám a fénixe jsem nakrmit zapomněl :D pravda, tak 30-40% byly výkupy (těžší kombinace nepřátel) ale jinak to šlo. a divy mám poctivě vylevelované na nízkých úrovních...
  5. CorwinOfAmber

    Diskuze Elvenarové

    barevná náročnost se nemění u provincií, tak to vždy bylo i bude. nicméně reálná obtížnost vyšší je, protože do provincií (i do turnaje) přibyly 3-hvezdičkové žaby, valoři i lovci. a to už cca týden přes spuštěním nové kapitoly. ale úplně to stejné se stalo před elementálama, kočkama i...
  6. CorwinOfAmber

    Diskuze Věž věčnosti

    mně ty ztráty nepřišly úplně minimální... ano, první kolo se bojovat dá, ale když chce člověk nějaké slušné body v turnaji, každý voják se počítá.
  7. CorwinOfAmber

    Diskuze Elvenarové

    na třetí hvězdičku k valorům / lovcům / žabám jsem se těšil, jen mi nějak nedocvaklo, jak to ty turnaje zase ztíží :D ale mám dojem, že když se přidávala třetí hvězdička ke květinovkám / oběma orkům, tak se to takový rozdíl nebyl. @iDavis : jednotky z kasáren byly špatné ještě před novou...
  8. CorwinOfAmber

    Diskuze Elvenarové

    zdá se to jen mě, nebo je tento turnaj mnohem těžší skrz ty tříhvězdičkové žaby? fénixe jsem nakrmil, jedinečné vylepšení jednotek postavil a stejně mi docela masakrují jak valory tak víly smrti. a příští týden ve svitkách (co jsou už tak otřesné) ještě 3* lovci, to potěš koště teda :-D
  9. CorwinOfAmber

    Diskuze Verze 1.90

    @Emhyr var Emreis II : vím že už to tu padlo, určitě víc jak jednou. a proto je potřeba to furt připomínat :-)
  10. CorwinOfAmber

    Diskuze Verze 1.90

    tož on by stačil seznam divů, kde mám zrovna přispěno. pokud honím runy, házím VB sousedům, kolegům ve spolku i náhodným hráčům v žebříčku - a to se fakt nedá si to psát a furt hlídat :)
  11. CorwinOfAmber

    Diskuze Elementálové

    3x vzduch 3x oheň 4x voda 5x země :) tolik chcou povinné úkoly a přesně tolik stačí na pohodlný postup kapitolou. kanálů co nejvíc co nejdřív, ať moc nestojíš na šutrech, které jsou potřeba pro vylepšení potrálu. a jde to postavit i hezky do obdélníku :) (kanálů +1 oproti požadavku z úkolu).
  12. CorwinOfAmber

    Předáno Průzkum provincií - urychlení divem

    no při 80 hodinách na průzkum provincie knihovna není už tak efektivní, nicméně těch půl mega zásob jednou za 3 dny bych si pořád rád nechal :-) snížený čas na průzkum by klidně mohl dělat některý z nových divů, byla by to fajn vlastnost. co se hlubiny týče, tak +relikvie určitě neměnit...
  13. CorwinOfAmber

    Kouzla Transformace artefaktů

    bylo by to super, nicméně musím být proti, protože jsem už všechny nadbytečné artefakty rozbil na úlomky a tak by mě to jenom naštvalo :D
  14. CorwinOfAmber

    Nová funkce Diamanty - výhody a funkce

    nejdřív se přiznám, že jsem nečet úplně celou diskusi a tak budu reagovat pouze na prvotní návrh :-) dočasný stavitel : proč ne, určitě by se našel někdo, kdo by to využil. ceny by to ale asi chtělo jiné, než jsou navržené, ale jako návrh v pohodě. dočasná rozšíření : jak je navrženo určitě...
  15. CorwinOfAmber

    Kouzla Získání královské rekonstrukce

    @Lovec Krys : no právě na manufaktury, stavím nové 2. lidi co mám teď mi nevyjdou (něco získám vylepšením propasti a pandou, ale něco zase ztratím smazáním winter setu. )
  16. CorwinOfAmber

    Kouzla Získání královské rekonstrukce

    @luterina : no jo, jestli toho máš víc, pak chápu, že to chceš všechno vylepšit :) já mám právě jen ohniváka - stonehenge ani rád mořských panen jsem vůbec nestavěl, bonusy mě nezaujaly. medvědi přibudou, ale naštěstí jsou jen 3x3. @Lovec Krys : nehodí :D raději si vyrobím v akademii květinovou...
  17. CorwinOfAmber

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    tak pořád to může být budoucnost jen z hlediska elvenaru, reálně budeme stále v pohádkovém středověku :)
  18. CorwinOfAmber

    Kouzla Získání královské rekonstrukce

    vy vylepšujete fénixe na nové kapitoly? :) k čemu? :) vždyť pokaď je aspoň na trpasličí úrovni, to 5% požehnání dává uplně stejné pro trpaslíky i amuni, a těch 50% damage jednotkám je také úplně stejné. tedy je to pochopitelné u jiných než červených, ale většina lidí má stejně právě červeného.
  19. CorwinOfAmber

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    se nám to nějak opakuje už ty divy, co zase vymyslet něco nového? :) máme kapacitu portálu (je k ničemu na konci hry) + kopii jedné vlastnosti časoskoku, pak máme propast kříženou s trůnu :D (což je fajn, další podobný div, ale proč ne něco nového?)
  20. CorwinOfAmber

    Kouzla Získání královské rekonstrukce

    tož nebylo by od věci přidat zopár receptů, aby šly rekonstrukce vyrábět i za jiné zdroje. prostě něco, co je ekvivalentní těm 300 diamantům, které teď stojí 10 kouzel, když je člověk bez plánku.
Nahoru